Příspěvky uživatele - CrazyLuck

Pumpa Standard II nebo Standard T, 22.3.2011
Zdravím, jaký je rozdíl mezi pumpami Standard II a Standard 2? Chtěl bych vysvětlení jak pro lajka. K čemu je dobrá ta či ona a kdy a kde se používá ta či ona.
Svída bílá - zmlazení, 21.3.2011
Zdravím Vás, minulý rok jsem zasázel řízky svídy bílé a ted zjara bych chtěl provést střih proutků z minulého roku. Tak bych se Vás chtěl zeptat, kdy toto mám provádět a jak moc proutky z minulého roku ostříhat.
Kdy stříhat svídu bílou, 6.9.2010
Zdravím, chtěl bych poradit, kdy přesně stříhat svídu bílou a jak moc ji ostříhat, když mi letos narostly zhruba 50 cm větvičky. Zkrátit tak na 5 až 10 cm?
Travní semeno na seno, 7.4.2010
Ahoj, chtěl bych se Vás zeptat ohledně travního semena na seno. Jedná se mi o to, že bych chtěl oset kus pole nějakou trávou, která bude hustá a vyšší, vhodná na kosení a seno. Díky za odpověď
Broušení kosy, 1.4.2010 Obsahuje fotku
Měl bych na Vás pár otázek. Jakými způsoby lze ostřit kosu? V minulém příspěvku jste mluvil o rovnání břitu, ztenčování materiálu v bezprostřední blízkosti břitu, mikrokalení a vytváření samotného ostří. To vše se provádí jak? Když si koupím zcela... celý příspěvek >
Broušení kosy, 1.4.2010 Obsahuje fotku
Ahoj, chtěl bych se zeptat Vás zkušených, kterej nástroj je nejlepší na naklepávání kosy. Když tak výrobky ohodnoťte od nejlepších po nejhorší. Díky moc.
Z čeho živý plot?, 6.3.2010
Mohu svídu bílou a nebo tavolník pěstovat v lesní půdě na chatě?
Z čeho živý plot?, 2.3.2010
Ahoj Lído, o jakou "chytrou knihu" se jedná?
Japonsky topol, 2.3.2010
A lze z topolu udělat živý neprostupný plot?
Z čeho živý plot?, 27.2.2010
Slunce a spíš stříhaný.
Z čeho živý plot?, 27.2.2010
Klidně může být opadavý, aby utvořil neprůhlednou stěnu a u jednoho druhu keře.
Z čeho živý plot?, 27.2.2010
A jaký jiný keř byste mi doporučila? Můžete více druhů.
Z čeho živý plot?, 27.2.2010
Ahoj, z čeho nejlépe vypadá živý plot? Okrasná tráva Ozdobnice čínská, Vrba košíkářská, Svída bílá, popínavka Opletka Aubertová nebo Tavolník van Houttei? Jde mi o Vaše názory, která z těchto rostlin se nejlépe hodí na živý plot.
Co to je za keř?, 25.2.2010
A co živý neprostupný plot z vrby košíkářské?
Co to je za keř?, 25.2.2010
Děkuji Vám za radu. Je to ohebné jako vrbový proutek, lze z toho dělam velikonoční žíly. Takže svída? Lze z ní vytvořit živý plot? Protože zde pár keřů máme a jsou neprostupné.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika