Příspěvky uživatele - mig

Kuprikol 50 vs Champion 50WG - dávkování, 8.7.2022
U Kuprikolu 50 (chlorid mednaty 840g/kg, obsah kovové mědi 500g/kg) píši v návodu dávkování 0.5% a u Championu 50 WG (hydroxid mednaty 768g/kg, obsah kovové mědi také 500g/kg) je v návodu dávkování 0.2%. Je něco někde špatně nuti nás být více eko... celý příspěvek >
Jak na plevel?, 27.5.2015
Ano jde mi o pruh pod révou. Mám to udělané terasovitě a vedle pruhu, který okopávám mám i pruh trávy (náletu) po kterém v meziřadí chodím... Ale nechtěl jsem mít trávu až ke kmínkům, protože by byly kmínky ve větším vlhku atd. Afrikány jsou ráj pro... celý příspěvek >
Jak na plevel?, 27.5.2015
Jaký druh trávy? Bylinky jsem tam měl, ale když se réva každou chvilku stříká tak mi bylo proti srsti je pak na něco použít, takže jsem je přesadil (ale rostli tam suprově). Zamulčovat - to je pak ráj pro slimáky... Když okopáváte motykou plevel... celý příspěvek >
Jak na plevel?, 27.5.2015
Jak bojujete s plevelem? Začnu u jednoho konce (je to na zahradě, ale v součtu cca 70m pruh) a až dojdu na druhý tak abych začal znovu a už mě to přestáva bavit, protože s tím strávím docela dost času, který bych mohl věnovat něčemu jinému co se révy... celý příspěvek >
Něco na zamyšlení - vosk na sazenicích, 3.5.2015 Obsahuje fotku
Přikládám obrázky...
Něco na zamyšlení - vosk na sazenicích, 27.4.2015
Je to možné, ale raději jsem to strhnul ze všech. Pomalu na všech byl vosk naprasklý a mohly by se tam schovávat nějací škůdci (i to byl důvod proč jsem to dal pryč, navíc jsem i očistil hlavu od staré kůry, která na hlavě už skoro nedržela). No a... celý příspěvek >
Něco na zamyšlení - vosk na sazenicích, 27.4.2015
Mám sazenice, které byly zavoskované a byly vysazené před dvěma (30ks) a třemi lety (40ks). Na těch starších byl vosk někde už upadlý a někde naprasknutý. Tak jsem si řekl, že ho strhám na těch starších všude. K mému překvapení byl na pár sazenicích... celý příspěvek >
Pupen, 6.3.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, je tohle pupen z jednoleteho dřeva? Slahoun vpravo je jednolety. Jedna se mi o pupen v uzlabi (v tom V). Koukam, ze jsou obr otocene o 90st. doleva...
Co vaše réva? (2014), 26.9.2014 Obsahuje fotku
Můj první sběr. Rulandské modré, cukernatost 19 (okr. Louny). Chtělo to tam ještě chvilku nechat (plísěň/hnilobu jsem neměl), ale blbě jsem udělal ochranu proti ptákům a půlku sežrali, tak jsem to raději otrhal. Příští rok to musím lépe promyslet a... celý příspěvek >
Postřík proti plísni s krátkou OL, 3.9.2014
Aha, děkuji za zajímavou informaci.
Postřík proti plísni s krátkou OL, 2.9.2014
RM je ale moštová odrůda a hodlám z toho dělat víno. Kuprikol má OL pro moštové odrůdy 35 dní...
Postřík proti plísni s krátkou OL, 2.9.2014
Existuje něco takového? Myslel jsem, že bych to mohl vzít ještě Quadrisem (jedná se o rulandské modré), ale bylo by to s OL tak akorát (alespoň si to myslím, jsem začátečník, RM jsem ještě nesklízel, tento rok to bude poprvé a co jsem se dočetl tak... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 26.8.2014
Já už tam musel dát sítě. Na některých místech hrozny dost ožrali. Kočky jsou asi liné :-) Jednou jsem ho tam viděl jak se tam v klidu prochází... Snad to pak nedodělají vosy. Ví někdo kdy dozrává (+-) rulandské modré? Abych ho teď nepostříkal něčím... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 18.8.2014
Děkuji. Je to takový lokální levnější materiál a snad i nezávadný vzhledem k tomu na co se používá - chmelnice. Snad to chvilkui vydrží než se to rozpadne...
Co vaše réva? (2014), 18.8.2014 Obsahuje fotku
Rulandské modré (okr. Louny). Snad to dozraje :-)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika