Příspěvky uživatele - Monika55555

Názvy rostlin a keřů, 12.8.2013
Díky 
Názvy rostlin a keřů, 12.8.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, něco nám vyrostlo na zahradě a nevíme, co to může být. Zná někdo odpověď??? Díky všem za reakce. Monika
Co to máme na zahradě?, 24.11.2011
Taky jsme si to mysleli, než jsme začali nacházet ta "uklizená" hovínka.
Co to máme na zahradě?, 24.11.2011
Koček je tu dost, ale tak úhledně zahrabané hovínka jsme nikdy neměli. A ty drápy jsou velké... ale možná je to macek ;-)
Co to máme na zahradě?, 24.11.2011 Obsahuje fotku
Zdravím všechny a hlavně odborníky přes zvěř! Potřebovali bychom zjistit co nám dělá hromádky na zahradě. Máme vyfocené stopy a "hovínka", která si TO zahrabává hezky a poctivě do hvězdičky :-) Díky za každý nápad a radu.
Co mi žere růže a hortenzii?, 20.6.2010
To jsem nečekala, že je tolik havěti, která mi ty listy může žrát. U hortenzie jste měli pravdu, nachytala jsem tam slimáky. Zajímave je že u růže jsou ožrane jen horní listy. Večer vyrazím zase na lov. Mohla bych ještě teď použít nějaký... celý příspěvek >
Co mi žere růže a hortenzii?, 15.6.2010 Obsahuje fotku
Nevíte někdo, co mi žere růže? Je ožraná i hortenziie, ale jsou od sebe tak 10m, takže to nemusí být stejný živočich. Popřípadě co s tím? Díky moc za odpovědi. Monika
Cesmína a opadávání listů, 21.4.2010
Je celkem krytá, kolem nás jsou další domy a zahrady. Loni byla zima teplá a vypadala na jaře stejně. No snad zase obrazí a uvidíme příští rok. Chtěla jsem jen vědět, jestli třeba nemá nějakou nemoc se kterou bych jí mohla pomoci. Popř. čím jí... celý příspěvek >
Cesmína a opadávání listů, 18.4.2010 Obsahuje fotku
Loni jsem psala, že nám cesmína opadala. Naštěstí zase obrazila a byla hezká. Letos to vypadá podobně - viz foto. Listy ještě drží, ale jsou po okrajích suché (jako loni na jaře). Co jí může být? Můžu s tím něco udělat? Monika
Borovice - problém, 10.10.2009
Díky za radu 
Borovice - problém, 8.10.2009
Měla bych tedy tu napadenou borovici příští rok postříkat raději preventivně?
Borovice - problém, 2.10.2009
Kuprikol doma mám, tak ji zkusím postříkat. Můžu už teď nebo až na jaře? Na dodání hořčíku je asi hořká sůl, ale jak dodat ten vápník? Je nějaký přípravek na doplnění vápníku, nebo se dá koupit v zahrádkáři?
Borovice - problém, 30.9.2009
Mám něco podobného. Mám dvě zároveň kupované pinus sylvestris watereri. Jedna je v pořádku a ta druhá má teď úplně stejně uschlé jehličí, jako ty na obrázku. Pokud je to ta sypavka, tak co s tím ?  Jak pomáhá meď? A kde ji vzít a co s ní... celý příspěvek >
Pinus radiata, 30.9.2009
Díky za rady! Monika
Pinus radiata, 25.9.2009
Díky za radu. Takže ta borovice vejmutovka je vhodná pod to okno, ale trpí houbovitými chorobami. Mohl by mi ještě někdo, kdo s ní má zkušenost poradit jak se tedy o ni starat, aby prospívala a choroby neměla? Nemáte ji někdo na zahradě? Nebo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika