Příspěvky uživatele - Mydlan

Jak zrychlit růst tisu, 5.10.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, vysadili jsme před třemi lety do živého plotu Taxus baccata-media hilli-jakýsi pyramidální tvar. Přehodili jsme látku kvůli pleveli, pak zasypal kamínky cca 4-5 cm vrstvička, kvůli dekoraci i aby měli stále vláhu. Mám pocit, že některé... celý příspěvek >
Usychání listů - listy jsou zespoda bílé, 12.9.2011
aha, no kupoval jsem to v zahradnictví-klacek za 200 a bylo tam napsáno resistent, bez nutnosti postříků, zalévání, každopádně děkuji vám za radu:)
Usychání listů - listy jsou zespoda bílé, 12.9.2011 Obsahuje fotku
ještě posl. foto
Usychání listů - listy jsou zespoda bílé, 12.9.2011 Obsahuje fotku
ještě jedno foto
Prosím o pár rad k pěstování kaktusů, 12.2.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, tyhle kytičky se mě moc líbí, tak jsem si poslední dobou pár pořídila a rád bych se zeptal na nějaké rady: jak často a kolik zalévat? zalévat shora normálně konvičkou? bude se jim dařit takto na parapetu, na sluneční straně pod nimi... celý příspěvek >
Kdy zasadit japonskou vrbu?, 18.7.2010
Můj názor - tyto vrbičky mám asi 4, na kmínku i bez kmínku, je to plevel, roste prostě z vody, větve stříhám na deset centimetrů a vždy z ní mám hustou kouli, přežije všecko, do stínu moc nedávat, ona sice přežije ale nezbarví krásně lístky a... celý příspěvek >
Lobelia 'Queen Victoria' - prosím radu, 18.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, koupili jsme se ženou v zahradnictví po šedesáti korunách dvě tyto kytičky. Na etiketce byl obrázek plné slunce, tak jsme je včera zasadili na zahrádce na plné slunce do záhonku, máme pod textilií a zamulčováno. Dle etikety by měla tyto... celý příspěvek >
Vajgélie květnatá - kdy ostříhat?, 7.7.2010
Dobrý den, dvě různé vajgélie co nám asi před týdenm odkvetly začaly vyrážet nové vysoké výhony, mám ji hodně sestřihnout teď po odkvětu, nebo na podzim, nebo až na jaře jak začne znova rašit. A o kolik? Máme je rok a měří cca 40 - 60cm. Děkuji za... celý příspěvek >
Co prosím znamená, kořeny zamulčujte? U acer palmatum, 27.6.2010
Dobrý den, koupili jsme acer palmatum butterfly 60 cm a píše se tam - kořeny zamulčujte, co si pod tím mám představit? Netkanou textilii a na to mulčovací kůru? Děkuji za radu, Milan
Poprosím o 4 rady, 15.6.2010 Obsahuje fotku
1. Je v pořádku, že tato cesmína na kmínku, krásně narazila nové listy,   rozrůstá se, ale uvnitř listy žloutnou a padají? Sázená loni na podzim. 2. Jaký jehličnan se jedná? Borovice lesní/černá? 3. Citysus, čilimník, loni v dubnu... celý příspěvek >
Prosím o pojmenování rostliny, 1.6.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, nasázeli nám k domu malé rostlinky, nevíme co to je, máme to osázené ve svahu cca půlmetr od sebe. Děkujeme za rozpoznání, dle názvu se již podíváme na internet.
Poraďte se stříháním malého modřínu (opadavého), 25.5.2010
Dobrý den, máme na zahradě mladý modřínek, asi 1,2 m vysoký, takový štíhlounký proutek. Avšak na některé straně má více větví někde nemá, někde jsou dlouhé, někde krátké. Také jsme ho při přesazování do zahrady museli ostříhat odspodu - šel... celý příspěvek >
Přesazení borovice - poraďte, 18.5.2010 Obsahuje fotku
zde fotka
Poradíte o jaké rostliny se jedná?, 14.4.2010
děkuju:)
Poradíte o jaké rostliny se jedná?, 14.4.2010 Obsahuje fotku
Děkuji moc zkušeným zahradníkům, stačí mi poze názvy, informace si pak najdu na internetu. Díky moc. Milan
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika