Příspěvky uživatele - ronyx

Pomoc s výběrem sekačky s pojezdem, 9.8.2016
Zdravím, mám sekačku Hecht 5484 SX (tj. bez el. startéru, Hecht 5484 SXE je s elektrickým starterem) od dubna 2014 a jsem s ní max. spokojený. Vybíral jsem tenkrát právě pro podobné podmínky vašim - nerovná zahrada 1.000m2 ve svahu (cca 10°), kde... celý příspěvek >
Sekačka Hecht 5484 SXE za tepla velmi obtížně startuje, 9.8.2016
Zdravím, mám přesn tu samou sekačku, pouze bez elektrického startéru. V dubnu 2016 to bylo 2 roky od nákupu. Spokojenost maximální. Na problém s obtížným startem u teplé sekačky jsem poprvé narazil loni, tedy po roce provozu. Následovala výměna... celý příspěvek >
Jak na starý sad plný náletů, 31.8.2015
Řešení je poměrně dost, počínaje vytahat to ze země pomocí lana třeba za osobním autem, přes vytrhání to traktorem či nějakým bagrem (třeba i minibagrem, pokud máte možnost si ho třeba najmout či vypůjčit), ořezání pomocí křovinořezu s pilovým... celý příspěvek >
Zlomená jabloň, 27.8.2015
Dovolím si trochu zpožděnou reakci, protože jsem si potřeboval nejdříve ověřit, že si to pamatuju dobře. Takže - na zlomený nebo rozlomený strom podle zkušených zahrádkářů pomáhá natřít zlomené dřevo  (tj. lom) a jeho okolí čistým kravincem... celý příspěvek >
Sekačky Hecht, 20.5.2015
Zdravím, od loňského roku od dubna mám tento typ: HECHT 5484 SX - Benzínová sekačka 5 in 1 s pojezdem a jsem zatím maximálně spokojen, takže tuto sekačku mohu jen doporučit
Vysokotlaká myčka Grizzly HDR 110, 20.5.2015
Zdravím, nevím, jestli na všechny stroje Grizzly, ale na některé stroje určitě náhradní díly vede společnost werco.
Jakou benzínovou sekačku do cca 10 tisíc, 12.4.2015
Tak se nám tady hoši zatím jen pěkně pohádali o značky, takže přidám něco konkrétního. Loni v dubnu jsem kupoval sekačku - po pečlivém průzkumu a porovnávání padla volba na Hecht 5484 SX - tento typ proto, že má 4 rychlostní variátorovou převodvku... celý příspěvek >
Jak udržet cca 1000m2 nevyužívané travnaté plochy?, 7.3.2015
K tomu otevřenému zadnímu výhozu - z bezpečnostních důvodů se to nesmí hlavně proto, že když budete mít na sekané ploše třeba kámen, nůž ho tím otevřeným výhozem vymrští dozadu proti vašim nohám a může vám to způsobit úraz. Proto jsem psal, že... celý příspěvek >
Jak udržet cca 1000m2 nevyužívané travnaté plochy?, 6.3.2015
Zdravím, dovolím si poradit, protože přesně to, co řešíte vy, jsem řešil taky. Pozemek cca 1.000m2, v mírném svahu nerovný, potřeba jenom udržovat tak, aby se z toho nestal džungle. Udržuji tento pozemek cca 5let pro známého protislužbou - on už to... celý příspěvek >
Zena a pila - poradi nekdo?, 19.9.2014
Vyvětvovací pilu Florabest z LIDLu mám už přes 2 roky a zatím bez poruch a moje spokojenost. Jediné, co bych jí vytknul, je lišta v ose tyče - při max. výsuvu si díky tomu člověk větve ve větší výšce řeže doslova nad hlavou, což není příjemné a ani... celý příspěvek >
Elektrický vyžínač Hecht 500, 23.5.2013
Zdravím, nemám značku Hecht, ale mám již cca 4 roky jeden z výrobků značky Florabest - podle parametrů a fotek je to samé, co máte vy. I s tou automatickou hlavou. Zatím nemám zkušenost, že by struna díky automatické hlavě ubývala nějak extrémně více... celý příspěvek >
Vysavač listí, 11.11.2012
Zdravím. Vysavač na listí jsem dlouho považoval za zbytečnost, ale nakonec jsem si ho loni na podzim také pořídil. V akci jsem narazil na elektrický vysavač Shark 2400W bez regulace za 1.000Kč. Záměr jeho koupě byl původně ale zcela jiný, než... celý příspěvek >
Solo 641 - motor. pila - seřízení či manuál, 24.4.2009
Děkuji za tip - zkusím. Chystal jsem se napsat do Německa, ale nejdřív bych musel sehnat někoho, kdo mi to přeloží z češtiny. České zastoupení mne nenapadlo, ale určitě to bude schůdnější cesta.
Solo 641 - motor. pila - seřízení či manuál, 23.4.2009
Děkuji moc za snahu poradit a pomoci, ale správně jste uhodl, že s opravou pil nemám nejen skoro žádné, ale vůbec žádné zkušenosti. Kdykoliv předtím jsem měl nějakou pilu půjčenou, žádný problém nikdy nebyl. Tohle mě trošku zaskočilo, protože po... celý příspěvek >
Solo 641 - motor. pila - seřízení či manuál, 23.4.2009
Dobrý den, nenajde se tady, prosím, někdo, kdo by věděl, jak seřídit tuto pilu, případně vlastnil manuál (nejlépe v češtině) a byl by ochotný ho bud nascanovat nebo aspon ofotit?  Pilu jsem nedávno koupil.Mám problém s výkonem - pila jde dobře... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika