Příspěvky uživatele - myn

Sušení cibule, 21.7.2021
Vždy jsem sušil cibuli tak, že jsem ji vytrhal a dal na jížní zápraží. Poslední dva roky se mi ale při tomto sušení vytváří z horní (nejvíce osluněné) strany jakési plošky na nichž je cibule víc proschlá a pod nimi je sklovitá (není bílá). Často... celý příspěvek >
Chov brojlerů, 13.1.2021
Takže je nelze dát do výběhu s ostatními? Všude na netu píší, že to není problém. BTW ten skleník asi nebude nejlepší, spíš je dám do domku. Je nutné vytápění? A pokud ano, je lepší lampa, nebo topná deska? Jak velký prostor tedy potřebují?
Chov brojlerů, 12.1.2021
Chtěl bych zkusit odchovat vlastní brojlery. Není mi jasná jedna věc, jaký prostor potřebují? Na netu návodů plno, ale všude píší jen "dostatečný prostor". Takže zatím mám představu koupit 10ks (menší počet podle mě nemá smysl) a na první tři týdny... celý příspěvek >
Jaký skleník pořídit?, 18.5.2020
Uvažuji o koupi skleníku a nevím, zda je lepší klasický skleněný, nebo polykarbonátový. Měl by to být menší skleník cca 8-10m2. Skleněný má podle mě delší životnost, polykarbonátový zas lepší izolaci. Nezarůstají ty mezery v polykarbonátu řasami? Co... celý příspěvek >
Sterilizace substrátu, 22.4.2020
Rád bych se zbavil smutnic a plevelů.
Sterilizace substrátu, 20.4.2020
Jak sterilizovat větší množství substrátu? Běžně se to dělá v troubě, ale když potřebuju ošetřit třeba dvě kolečka, máte nějaký tip?
Hniloba česneku?, 11.7.2016
Děkuji za radu. Sadba byla pokaždé jiná, takže problém bude asi na mém záhonu. Existuje nějaká bezpečná vzdálenost (alespoň řádově), kde mohu česněk příště vysadit? Zeleninu pěstuji na záhonu asi 10x5m a nikdy jsem nedal česněk na stejné místo. Není... celý příspěvek >
Hniloba česneku?, 10.7.2016 Obsahuje fotku
ještě foto více kusů
Hniloba česneku?, 10.7.2016 Obsahuje fotku
Již druhým rokem mi odešla skoro polovina úrody česneku. Paličky jsou malé, měkké a stroužky mají nahnědlou barvu. V některých případech vytáhnu ze země jen nať. Česnek jsem nemořil. Co je to za chorobu? Pomůže příště namořit? Děkuji za odpověď.
Zkušenosti se secími strojky, 17.10.2014
Ještě jsem našel tento: http://www.svetpostrikovacu.cz/cz/e-shop/744729/c53887-gf/seci-strojek-rucni-tp-92-p-pro-vysev-zeleniny-a-repy.html . Když pominu poměrně vysokou cenu, hodí se tento strojek na výsev malého množství osiva? Aby tam půl pytlíku... celý příspěvek >
Zkušenosti se secími strojky, 17.10.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, už pomýšlím na jaro :-). Chci pořídit secí strojek. Moje požadavky jsou vysetí 1-3 sáčků semen běžné zeleniny (cibule, mrkev, ředkvičky, petržel, špenát...). na trhu jsou v podstatě 3 secí strojky pro toto použití. Kovový, co se prodával... celý příspěvek >
Padání listů u ibišku, 3.6.2013
Taky je hnojím Kristalonem (1x za 14 dní), ale bude chyba v tom přesazení. trochu jsem to očekával a nechtělo se mi do toho :-). Dík za rady, přesadím je.
Padání listů u ibišku, 24.5.2013
V práci mám na jižním okně (uvnitř) v samozavlažovacím truhlíku pět ibišků. Občas je ostříhám, vyrazí krásné zdravé výhony, ale za chvíli začnou padal listy, rostliny mají malé světlé listy, rostouk, kvetou, ale pořád uklízím opadané listy a rostliny... celý příspěvek >
Kaktus - co s ním, 17.4.2013
a dát na jižní okno, jinak se ti zase takhle vytáhne
Roundup - rychlost působení, 3.4.2013
Chci založit záhon na místě, které je dnes hodně zaplevelené. Chtěl bych to udělat tak, že místo postříkám Roundupem a jakmile tento bude v rostlině, plevel zaořu. Kdy nejdříve po postřiku je možné plevel zaorat, aby byla jistots, že už je v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika