Příspěvky uživatele - jez33

Choroba v trávníku, 8.9.2016
Zdravim, pozrite sem.
Tlak domaci vodarny pro zavlazovani, 3.9.2016
Skontrolujte sacie potrubie ci je v poriadku. Nedavno som bol pri niecom podobnom. Cerpadlo vrcalo, tlak ziadny, voda tiekla minimalne. Detaily neviem ale savica bola prehrdzavena a nesalo to proste.
Co děláme špatně aneb špatně kvetoucí hortenzie, 5.8.2016
Ja som sudil podla kvetu, na tom vasom predoslom odkaze bol hned aj ten Bluebird, preto som tam dal mrk :) Leuchtfeuer ma "macrophylove" kvety, Bluebird ine, take okruhle.
Katalpa - verticiliove vadnutie?, 12.7.2016 Obsahuje fotku
Sucha je skoro polovica stromu, z toho nalomeny je asi len jeden konar. Zaliata bola pri spozorovani priznakov ale neviem akym mnozstvom. Este na to lepsie mrknem, nebolo moc casu. Edit: Lava cast je v podstate ok ak neratame nejaku tu mucnatku.
Katalpa - verticiliove vadnutie?, 12.7.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, je to verticiliove vadnutie, alebo je mozna aj ina pricina? Na priereze vetvickou nie je nic vidiet ale do starsieho dreva som nerezal. Je mozne ze na/v starsom dreve by boli vydiet priznaky. Da sa s tym nieco spravit okrem toho ze sa z... celý příspěvek >
Javor červený umístění, 9.7.2016
Nedostatkem. Na slnku sa vam vyfarbia. Atropurpureum alebo Bloodgood nemaju problem so slnkom. Mozno pri presadzani ked vyjdu zo skolky mozu dostat tafku ale na vzrastlych stromoch som si nevsimol ziadnych nedostatkov ani minule leto. Garnet to dava... celý příspěvek >
Suche kolesa v trave, je to plesen?, 28.5.2016
Zdravim, nemoze sa jednat o listovu skvrnitost? Brown patch? Pyrenophora lolii, Rhizoctonia solanii. Brown patch lawn disease could erupt in yards this summer Rhizoctonia brown patch of tall fescue Bumper/Ortiva. Ak sa to zacne... celý příspěvek >
Automatická závlaha úzkej časti pozemku, 30.11.2015 Obsahuje fotku
Zdravim, na take plochy pozite postrekovace s obdlznikovou vysecou. Hunter ma npr MP Strip LCS 1,5x4,6m  -rohovy.MPStrip SS 1,5x9m -side strip. Mozete ich dat do trojuholnikoveho sponu alebo stvorcoveho. Maju mensiu spotrebu vody, takze... celý příspěvek >
Automatické zavlažování, 25.7.2015
U travniku je ziaduce aby povrch co najskor vyschol a minimalizovala sa moznost vzniku a sirenia chorob. Nad ranom je taktiez najnizsia teplota z celeho dna, co znizuje straty vody vyparom. Nasledne ranne slnko a stupajuca teplota vysusi povrch. Pri... celý příspěvek >
Usychanie vzrastlej borovice, 23.7.2015
Dobrý den, potreboval by som poradit s uschnutou borovicou (cca 10 m vysoka). Pred tyzdom sme si vsimli ze ihlicie uplne uschlo, vetvicky vyzeraju zatial pruzne. Na kmeni sa objavili male dierky (cca 2 mm), Tak by som sa chcel poradit, ci sa moze... celý příspěvek >
Flekaty travnik, 30.6.2015
No ja som toho typu - zamakat a potom leharko a cigarko. Vysledok by mal byt relativne rychlo viditelny. Piesok sa zapracuje do pozadovanej hlbky na celej ploche v jednej operacii. Proste sa to podla moznosti vylepsi ako sa to najlepsie da a potom... celý příspěvek >
Flekaty travnik, 30.6.2015
Nebolo by lepsie to zacat odznova ako sa trapit s aerifikaciu a duplom ak sa bude pouzivat rucne naradie? Este si to viem predstavirt s EasyCore ale rucne dobat by sa mi to fakt nechcelo, kor v pode aka tam s najvacsou pravdepodobnostou bude. Nie ze... celý příspěvek >
Flekaty travnik, 28.6.2015
Zdravim, co tam mate za podu? vyzera to, ze nic moc. Je to pri novostavbe?
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 25.6.2015
Pojivo sa pravdepodobne pouzit musi vzdy. Ide o to ake. Myslim si, nie je to moj obor. Ako som tak teraz v rychlosti behal po nete, narazil som na nejake info o neformaldehydovych pojivach v RW. Vyskocil na mna dalsi vyrobca izolacii s technologiou... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 22.6.2015
RW je na zakorenovanie super, rastlina sa z neho nevybera, sadi sa aj s nim. Teplotu mozete regulovat rozne, npr najdete miesto ktore ma prirodzene dlhodobo 24 C :D pripadne tomu mozte pomoct nejakou zizinkou, topnym kablom atd napojenym na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika