Příspěvky uživatele - perab

Opadávání listů broskvoní, 27.5.2010
A co udělat s tou suchou skvrnitostí listů pane Vysloužil?
Opadávání listů broskvoní, 27.5.2010
Pardon omlouvám se jasně že na těch fotkách je kadeřavost
Opadávání listů broskvoní, 27.5.2010 Obsahuje fotku
Jsem laik, je možný že je to strupovitost i když myslím že ta vypadá takto
Opadávání listů broskvoní, 27.5.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, mohl by mi někdo poradit z touto myslím si že nemocí broskvoní?? Asi před 14dny náhle začaly u 3 z našich 5 broskvoní opadávat listy, a to tak že už schodily nejméně polovinu listů.Měl jsem radost, že letos nejsou napadeny kadeřavostí, tak... celý příspěvek >
Semenáčky, 27.5.2009
Mohl by mi prosím někdo poradit kde bych mohl koupit 5-6 semenáčků k naočkování broskvoní.Děkuji všem za radu.
Jak na broskev, 3.5.2009
Dobrý den, chtěl bych oslovit zdejší odborníky a poprosit je o pomoc.Mám na zahradě 6 broskvoní a z toho jednu která je velmi dobrá.Má krásné velké plody prostě nádhera ale bohužel tak jako mi i ona stárne a zdá se mi že už pomalu odchází, je jí už... celý příspěvek >
Chemická ochrana jabloní, 27.4.2009
Děkuji za odpověd, ještě mi prosím řekněte například budu plnit postřikovač 10litry podle návodu dám tedy na 10litru 15ml reldanu + 7g nissorunu atd, nebo v nějakém poměru??
Chemická ochrana jabloní, 27.4.2009
Dobrý večer, chtěl bych se obrátit na odborníky o radu.V některém ze starších příspěvků jsem se dočetl že jistý pán chemicky ošetřuje jabloně po odkvětu přípravky zato+dithane+reldan+nissorun můžu tomu rozumět tak, že všechny tyto přípravky lze... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika