Příspěvky uživatele - Violet

Helikonie, 15.2.2015
Ahoj, marně se pokouším sehnat tuto krásnou květinu, myslím tím v květináči:) Pořád jen prodávají semena, ty už mám a čekám. Mám je podruhé a pořád nic. Není to tak jednoduché. Nemůže mi někdo poradit, kde se dá sehnat?
Blatouch v trávníku, 11.5.2013
Ano, je to orsej, jak píšete:) Právě jsem se koukala na net a odpovídá tomu. Jak se ho ale zbavit, protože je snad všude a strašně se rozrůstá.
Blatouch v trávníku, 23.4.2013
Ahoj, mám problém větších rozměrů:) Bohužel se mi po trávníku rozmnožil blatouch, vím, že roste ve větším vlhku. Ale chtěla bych se ho zbavit, nevíte, co mám použít? Díky
Semennace na Oleandri, 26.2.2013
Ahoj, ohledně té teploty pro přezimování, tak to je v poho, já je zimuju i při menší teplotě a nic jim to nedělá. Taky mi několikrát vyhánějí tyto tobolky a když bych si ji chtěla namnožit ze semene, tak je odstřihnu až když se sami otevřou a pak se... celý příspěvek >
Lotos, 30.9.2012
Ahoj, pěstuji tuto sezonu lotos poprvé a tak bych byla ráda, kdyby mi někdo sdělil, jak je to s nimi na podzim. Zda přicházejí o listy nebo nikoliv. Děkuji.
Vápenec v jezírku?, 29.7.2012
Ahoj, chci se zeptat, zda kameny z vápence jsou v jezírku na škodu. Mám menší plastové jezírky s karasy a vysypaný asi tak jeden sáček drobného štěrku do akvárek, co se kupuje v akvaristice. Když jsem dělala test s octem, tak šuměly. Díky za... celý příspěvek >
Množení trubače kořenujícího, 14.7.2012
Ahoj všichni, kdo mi poradí, jak snadno namnožit tuto popínavku? Dá se prý i roubovat, ale to nevím, na jaký roub, vlastně jsem to nikdy nedělala. Nedá se množit např. tak, že jej namočím do stimulátoru a hotovo? Díky
Napadení orchidee?, 13.9.2009
Díky za informaci, zkusím a uvidím.
Napadení orchidee?, 12.9.2009
Dobrý večer. Poradí mi někdo co dělat, když všechny listy u orchidee phalenopsis (přesně nevím teď jak se to píše) úplně změkly a nejprve se objevily na listech bílé flíčky a teď jí začínají listy bělat i zespodu. Nevím, co to je. Zatím jsem ji... celý příspěvek >
Odkvétání azalky, 2.6.2009
Ahoj! Předpokládám, že se tu jedná o azalku v bytě. Já ji mám taky doma. Momentálně vegetuje a nekvete, jen obrůstá novými výhony. Měla by být v chladnu na světlém místě a zase tak hodně nezalévat, spíše tak jako ty ostatní zaléváte. Také se... celý příspěvek >
Výsadba cibulí Canna Indica, 25.5.2009
Ahoj! Já jsem hlízy cany dostala a byly seříznuté. Tak jsem si myslela, že se to tak bude dělat pořád a prostě každé léto pokvetou. Ono to tak není?
Fialky, 27.4.2009
Ahoj. Chtěla bych vědět, kdy kvetou fialky, když jsem si je rozmnožila doma. Už je mám takhle asi téměř rok a pořád lezou jen lístečky a květy nikde. Mám je na místě, kde kvetou i ostatní fialky. Tak mě napadlo, že fialky kvetou až po určitém věku.... celý příspěvek >
Nevíte někdo, co je to za rostlinku?, 6.4.2009
Děkuji za zjištění  Takže stačí zaštipovat a ona se rozkošatí?
Nevíte někdo, co je to za rostlinku?, 3.4.2009
Jestli máte pravdu, tak nás ten strom vystěhuje z domu Nebylo by možné zaslat odhadnutou fotku, abych se na ni mohla lépe podívat a přirovnat? Díky
Nevíte někdo, co je to za rostlinku?, 2.4.2009
Do Věžek se letos chystám, je už brzy a moc se těším. Jakmile ji tam objevím, tak se určitě poptám a dám vědět.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika