Příspěvky uživatele - daveho

Křovinořez Hecht 132 - údržba, 5.5.2010
Zdravím, koupil jsem si Hechta po kladných reakcích zde a zatím (s přihlédnutím k ceně) ok.Chci se zeptat jak se provádí údržba?-je to můj první křoviňák, tak abych něco nepodcenil, vzduch filtr není problém-udržuji čistý a namaštěný, benzín vždy... celý příspěvek >
Tera - výměna motoru za 4-takt, 28.12.2009
Souhlasím s vámi že 2takt Jikov je velmi dobře a robustně postaven, používám dobré dvoutaktní oleje, bohužel stačí abych popojel s vozíčkem 100m po zahradě a je čas abych se šel převlíknout do čistého trička-prostě smrdím tím kouřem.U toho sečení to... celý příspěvek >
Zahradní traktor MTD - kladka řemene, 25.12.2009
Tak jsem volil český přístup-nač měnit celé když odešlo jenom ložisko-už jsem se prokutal dovnitř, po vánocích koupím to ložisko, díky všem za pomoc při řešení problému a zvláště panu Karlovi.Ještě jednou díky     D.
Tera - výměna motoru za 4-takt, 22.12.2009
Zdravím chci se zeptat co je potřeba k tomu abych na starou 2taktní teru napasoval 4taktní motor Honda?Zde v diskuzích jsem se dočetl že jsou jiné připojovací kolíčky na převodovce ok.Sníží se maximální rychlost nižšíma otáčkama ok.Motor čtyřtakt od... celý příspěvek >
Zahradní traktor MTD - kladka řemene, 22.12.2009
Dobrý den, na mém starém zahradním traktůrku MTD se rozsypala kladka napnutí pojezdového řemene resp.Její ložisko.Kladka je složená ze dvou symetrických půlek a ložisko je uvnitř.Dotaz zní: jak se dostanu k tomu ložisku??Vytlačit to naskrz nejde-má... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika