Příspěvky uživatele - Pjota

Domácí výroba filtrace - návod (plánek), 6.4.2009
pro TKTZ. Jsem rád, že jste se připojil do této diskuze. Byl to právě váš nápad na filtraci, který mě zaujal a podle kterého jsem se rozhodl stavět. Předpokládám, že když už filtraci instalujete, máte už vše vymyšleno a ujasněno a mohl by jste mi... celý příspěvek >
Domácí výroba filtrace - návod (plánek), 6.4.2009
Jsem rád, že už sem nepíšu příspěvky jen já. Teď kupuji čerpadlo, ale není mi jasný jeden údaj a to, průtoky v různých dopravních výškách od hladiny: 30 cm - 5400 l/h, 61 cm - 5050 l/h, 91 cm - 4600 l/h, 122 cm - 4200 l/h, 152 cm - 3700... celý příspěvek >
Domácí výroba filtrace - návod (plánek), 3.4.2009 Obsahuje fotku
Vidím, že toto téma je poměrně navštěvované, ale bohužel bez vašich příspěvků. :-( Pročítal jsem si témata tohoto fóra a narazil jsem na zajímavý nápad. Vyrobit filtraci ze dvou plastových zednických kalfasů. Tento nápad je pro mě naprosto ideální,... celý příspěvek >
Domácí výroba filtrace - návod (plánek), 26.3.2009
Dobrý den. Udělal jsem si jezírko cca 8m3 a jsem před jeho dokončením. Teď řeším (mimo jiné) filtraci. Při stavbě jsem počítal s tím, že koupím nějakou filtrační sadu s tlakovým filtrem, ale tady na fóru ji moc nedoporučujete.Spíše ji hodnotíte jako... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika