Příspěvky uživatele - anii

Stříhání a množení ptačího zobu, 16.4.2012
Dobrý den, zapomněla jsem poděkovat za reakci :-) Takže děkuji.
Stříhání a množení ptačího zobu, 12.7.2011
Zdravím. Pustila jsem se do likvidace "džungle" u partnera na zahradě - má tam živý plot z ptačího zobu (předpokládám, že se jedná o PZ obecný..- roste jak z vody, sám, jen z toho co mu naprší, nenamrzá..). Má na výšku již nějaké 3 metry a... celý příspěvek >
Tyrolské muškáty, 11.5.2009
Zdravím, nějak mi letos ten čas rychle letí.. ještě štípete muškáty, nebo už je necháváte být a kvést?
Terasový truhlík, 11.5.2009
Zdravím, nedávno jsem viděla nějaké takové v baumaxu, teda bez kovu, ale tam jsou předražený. Pokud není nutnost kombinace dřevo-kov, ale stačilo by dřevo, doporučuji navštívit nějaké truhlířství. Třeba pan Homolka na Březině (okr. Pelhřimov) vyrábí... celý příspěvek >
Akébie pětičetná - co a jak?, 5.5.2009
Děkuji, zrovna včera jsem konečně potkala člověka, který ji třetím rokem pěstuje a říkal to samé. A konečně jsem také měla možnost vidět ji na živo a jen mě to utvrdilo, že je opravdu nádherná. Na internetu někde píšou pomalu rostoucí, někde poměrně... celý příspěvek >
Akébie pětičetná - co a jak?, 29.4.2009
V jiném dotazu zde "Jakou popínavku do truhlíku pod střechu bez slunce" jsem zjišťovala, jakou roslinu zvolit. Truhlík není myšleno klasický muškátový ale taková bedna co má tři metry na dýlku, jsou vyšší a širší. Mimochodem děkuji za radu... celý příspěvek >
Akébie pětičetná - co a jak?, 28.4.2009
Zdravím. Dotáz stále trvá :) Byl problém akébii sehnat, ale za týden si pro ni jedem, jakou zeminu do truhlíků? Zatím jsem tam dala kompostovou, ale nevím, jestli by nebyla lepší nějaká spešl :) A čím hnojit? Mám ji vázat, motat, štípat, má s ní... celý příspěvek >
Kalanchoe, 20.4.2009
Já kalanchoi pěstuji tak, že jakmile se vytáhne do výšky, ustřihnu ten šlahoun v mnou požadované výšce - tam se rosltinka rozvětví, a špičku toho šlahounu dám do vody do skleničky, když vypustí kořeny píchnu do hlíny. Vždy jich dávám do květináče víc... celý příspěvek >
Převislé jahody, 20.4.2009
Prosím o radu, koupila jsem si semínka převislých jahod temptation, vyrostli mi centrimetrové rostlinky a začali "upadat" - prostě lehne a uschne. Je to ve hlíně pro výsev a množení. Jakým způsobem pěstovat roslinky? Přepíchat do jiné... celý příspěvek >
Banánovník - jak přesadit odnože, 20.4.2009
Dobrý den, nedávno jsem rozmnožovala můj banánovník, protože ho kolegyně chtěly, a ujmuly se mi všechny odnože, dokonce i ty s jedním či dvěma lístky. Celkem 15ks (banánovník mi množí jak prdlej.. je to 2 týdny a už má zase 4 odnože). Banánovník... celý příspěvek >
Tyrolské muškáty, 17.4.2009
Zdravím, nejsem zrovna odbornice, s muškáty jsem začala dva roky zpět - první rok šly na okno až po zmrzlejch, cca polovina května - a byly pěkné, loni jsem byla nedočkavá, vyndala je někdy touto dobou - a noční a hlavně ranní mrazíky jim daly... celý příspěvek >
Jak množit Juku?, 14.4.2009
Trochu bych upřesnila dotaz.. juku nechci zkrátit - je pěkná, ale dělá spoustu výrostků od středu kmene. Jednou jsem ten výrostek uřízla a dala do vody, jenže to byla blbost, uhnila. Příště zkusím do stimulátoru a do hlíny. Má s tím někdo zkušenost?... celý příspěvek >
Jaká popínavka do truhlíku pod střechu? Bez slunce, 10.4.2009
Dobrý den, akébie pětičetná vyžaduje slunnou polohu. Já mám bohužel pouze stín. Má někdo nějaké zkušenosti s pěstováním popínavky pod střechou a v truhlíku? Či myslíte, že by se té akébii dařilo? Děkuji
Akébie pětičetná - co a jak?, 10.4.2009
Krásný den přeji, Kopíruji z předchozího dotazu: Rozhodli jsme se, že vyzkoušíme Akébii pětičetnou. Můžete mi tedy někdo poradit s pěstováním? Jaké koupit rostlinky, jak velké by měly být, do jaké zeminy rostlinky zasadit, jak často zalévat, hnojit... celý příspěvek >
Jaká popínavka do truhlíku pod střechu? Bez slunce, 8.4.2009
Zdravím opět po době. Rozhodli jsme se, že vyzkoušíme AKÉBII PĚTIČETNOU. Můžete mi tedy někdo poradit s pěstováním? Kde koupit vhodné rostlinky, jak velké by měly být, do jaké zeminy rostlinky zasadit, jak často zalévat, hnojit a čím, zda teď ještě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika