Příspěvky uživatele - curkova

Aka je toto choroba a odroda, prosim?, 14.8.2009 Obsahuje fotku
prosim, aka je toto choroba a popripade i odroda? objednavala som si odrodu Amethyst, ale pravdepodobne mi poslali nahradnu odrodu. nemoze to byt Muromec? zacina to prave teraz dozrievat - polovica augusta, nadmorska vyska 141 m.
Hanita, 24.3.2009
zdravim, hanitu mam treti rok, zatial sa este celkom nerozrodila. je to velmi uzky strom - to je jej vada, ze kostrove konare rastu prilis strmo nahor. ale rastie slusne. plody su vyborne, take akurat do ruky. a strom ako taky trpi dierkovitostou... celý příspěvek >
erdbeertraube, 3.3.2009
dakujem velmi pekne za odpoved. odrodu ISABELLA poznam z detstva. je to zdrave hrozno, naozaj netrpi chorobami. vona je uzasna, ale ocakavanie tej chuti je vacsie ako samotny zazitok z nej. ale nevadi. este raz dakujem. a este mam jeden dotaz.... celý příspěvek >
erdbeertraube, 2.3.2009
zdravim, v hornbachu som si kupila stolove modre hrozno pod nemeckym nazvom ERDBEERTRAUBE, v preklade JAHODOVE HROZNO. moze mi niekto poradit, ci je toto aj oficialny nazov odrody alebo je to len synonymum pre nejaku overenu odrodu? ak ano, aku?... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika