Příspěvky uživatele - Jaja28

Pomoc s vyberom vhodnej odrody zemiakov, 13.3.2013
Také jsem potřebovala vybrat vhodnou velmi ranou odrůdu a ve specializovaném obchodě mi byla doporučena sadba jménem Magda. Máte někdo s tímto typem odrůdy zkušenosti? Prý je velice chutná, dost výnosná a krásně žluťoučká. Tak jsem zvědavá, Budu ráda... celý příspěvek >
Amarylis, 8.2.2009
Pane Miroslave mám dotaz jakzm způsobem vysazujete cibule v tom květnu na záhon. Jak hluboko do země je tam vsadíte? Ptám se ptoto, že v květináči jsou skoro 1/2 nad zeminou, tak nemám představu jak to bude na záhonu. Děkuji za odpověď.Jaja28
Amarylis, 7.2.2009
Dobrý večer. Množárenský substrát ani stimulátor nemám, tak zkusím tu druhou vámi navrhovanou možnost. Měla jsem dřev. uhlí, tak jsem zbytek cibule tímto zasypala a dala k topení. Děkuji moc za vaši radu. Ještě takový dotaz - ty listy, nebo co to tam... celý příspěvek >
Amarylis, 6.2.2009 Obsahuje fotku
Všechny pěkně zdravím a volám SOS. Koupila jsem si Amaryllis a tak jsem hledala všechny možné a dostupné informace o jeho pěstování, abych mu poskytla vše potřebné k jeho zdárnému růstu. Po přečtení celého vlákna diskuze mi to nedalo a šla jsem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika