Příspěvky uživatele - samli

Uzení třešňovým dřevem, 28.10.2009
to fakt ne, myslite ze kdyz drevo hori tak nekouri??? jeste se ferdo mas hodne co ucit...
Uzený kapr, 28.10.2009
pridam recept ktery mam od pantaty ktery nic jineho neudi nez ryby: Ryby vhodne napr velky kapr tak 8-10kg, sumec, truman,cejn ale ten je sama kost.proste mastna ryba hlavne ne nikdy dravce!!! rybu nasoli jsou to kvanta soli, nic se tim nezkazi... celý příspěvek >
Javor na uzení?, 28.10.2009
na prosto bez problemu po narezani ma javor nasladlou vuni!!
Uzení třešňovým dřevem, 28.10.2009
tresen je v pohode ale udit jen primym plamenem a tak do 4h dele je produkt cerny jak uhel.
Svítidlo do udírny, 28.10.2009
s tim kabelem ma kolega urcite pravudu, to sklicko je zahnojene po jednom uzeni ale neni zadny problem vzit hadr a trochu ho namocit nechat odstat na skle a pak to jde pohodne setrit dovnitr se nic nedostane.
Svítidlo do udírny, 27.10.2009
ja koupil maly halogen asi za 100KC trvalo rok a pul nez mi praskla zarovka, ale bacha na teplotu at se vam nepreudi kabel do 100st to bylo v pohode
Drevo na údenie, 27.10.2009
Zdravim vsechny kdyz tady ctu prispevky ohledne dreva tak asi vyzkousim akat mam ho plno, ale jak se rika kazdy si to musi vyzkouset sam cituji... Kdyby ti to nekdo rikal, tak tomu stejne nebudes verit...
Zkusenosti s motorky ke grilum, 11.2.2009
zdar ten motor nekupuj je to to samy na kejtu potrebujes poradny motor- elektromotor a prevodovku.
Domácí klobásy, 3.2.2009
cus ja kdyz je delal tak jsem nechal vyvarit cesnek hodne moc koreni bylo koriandr, horcicne seminko.salvej, paprika kmin drceny, saturejka ten cesnek bych uz nedelal stejne to bylo k nicemu.ale je fakt ze by jste se mohli podelit s receptama.
Závady při výrobě domácích uzenin?, 3.2.2009
tak pro vsechny amatery jako jsem ja na m prosim nekdo vysvetlete: prat jemne maso se musi michat tak dlouho az lepi??? a pote se prida do ost. masa a nebo naopak?? nebo se necha odlezet kazde maso zvlast a pak se smichaji obe dohromady?? muzou se... celý příspěvek >
použití dřeva na uzení nebo grilování, 3.2.2009
cus udici nedavno jsem si postavil udirnu, pokacel jsem tresen visen a jablon udil jsem na tomto dreve a produkty byly prilis uzene tmave.pak jsem si poridil brizu a muzu rict ze to vubec nebylo spatne takze doporucuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika