Příspěvky uživatele - klukjc

Návod na výsadbu větrolamu, 1.4.2015
i me by zajimalo jake stromy dat jako vetrolam. Neco co roste na kmeni a je cca 3 - 4 metry vysoke s peknou korunou. Nejaky stromky, kterym roste rychle koruna a da se dobre udrzovat rezem. 
Kdy vrátit rybyčky, 15.3.2011
konečne mám rozmrzlé jezírko a jelikož je malé, tak jsem rybyčky zimoval. Chtěl jsem se zeptat, kdy můžu dát rybyčky zpět do jezírka a kdy je můžu začít krmit. děkuji za rady
Kam dát rybičky, 24.2.2011
takze jsem letos ja i pul vesnice vyzkouseli dat do vody topne telisko. Musim rict, ze to byl super napad. Celou zimu hladina nezamrzla a rybycky v pohode. dky mooooc za rady.
Kam dát rybičky, 25.11.2010
dekuju moc za rady
Kam dát rybičky, 25.11.2010
už u nás začíná mrznout a nevím jak nejlépe umístit na zimu rybyčky. Mám dva karásky a dvě závojnatky. Je lepší je dát na zimu do akária a do tepla nebo do akvária a někam kde je chladněji a nemrzne? Také jsem přemýšlel nad tím, že je nechám v... celý příspěvek >
Fotogalerie zahradních jezírek, 31.10.2010 Obsahuje fotku
take si mi vase jezirko libi. Pridam fotku meho
Krmení rybicek, 27.10.2010
dekuji za odpovedi
Krmení rybicek, 25.10.2010
Do kdy se můžou krmit rybičky v jezírku před zimou? Děkuji za odpověď
Ukryt pro rybycky, 11.10.2010
mam male jezirko z folie. Cely rok je nadherne ciste. Pres leto jsem mel na hladine plovouci rostliny, ktere jsem ted musel dat pryc kvuli zime. Problem je, ze ted se nemaji rybycky kam schovat. Cele leto se schovavali pod listy lekninu, nebo... celý příspěvek >
Ja správně zazimovat karasy, 20.9.2010
také mě čeká řešit tento problém. Ja jsem zamýšlel, že bych je dal na zimu domů do akvarka.  Je to hloupý nápad, nebo je lepší je nechat zimovat ve tmě a jak píšete ve sklepě?
Brabant nebo zerav, 20.9.2010
aha, to jsem netusil, ze brabant je taky zerav.  Ale i tak dekuji za odpoved.
Brabant nebo zerav, 19.9.2010
chtel bych si udelat zivou zed, ale potreboval bych poradit co roste rychleji, jestli brabant nebo zerav zapadni. Jeste ke vsemu to bude spise na miste kde je casto sucho.
Jak přesadit lekníny, 20.8.2010
a ty co uhnivaji, nejsou to uz odkvetle kvety? to by bylo normalni. Protoze kvet kdyz odkvete, tak se stahne do poupete a pomalu uhniva a stahuje se pod vodu.
Leknín ze semínka, 30.6.2010
nemáte někdo zkušenosti s pěstováním leknínů ze semínka? Díky za každou radu. Na netu nemůžu nic najít.
Leknín, 30.6.2010
jestli mate v jezirku rybycky, poradi si s nima 
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika