Příspěvky uživatele - Milan N.

Pomoc s určením odrůdy, 31.3.2015
Hádat se nebudu, ale další věc, která mě utvrzuje v Zuzanu je ta krátká stpoka na obrázku od host - xxx.xxx.135.230 - většina plodů to má přesně tak. Ty vybarvené plody jsou z vrcholu stromu a podle fotky jsou si hodně podobné.
Pomoc s určením odrůdy, 31.3.2015
Dobrý den, tak po čase jsem "vydedukoval" ZUZANU. Jedná se o reakci na: Pomoc s určením odrůdy Milan N. (18) - xxx.xxx.56.170 (?) 5.1.2009 23:22
Odrůdy meruněk, 17.8.2014 Obsahuje fotku
Vysočina 15.8. 2014 v 550 m.n.m.- Bergeron.
Nejchutnější odrůdy jabloní - jaké to jsou?, 3.1.2011
Dobrý den, taky se jen připojuji do konverzace. Zeptám se: Podařilo se Vám sehnat některou z těchto odrůd jabloně a hrušky? Momentálně mám dva lidi, kteří mají mít cestu do Holandska. Tak uvidíme Milan N.
Biogolden, 27.10.2010 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, u mě v 650 m.n.m. na Vysočině jsem vysadil a měl jsem jediné, ale nádherné jablko - viz příloha. Jen nevím čeho je to kříženec - nevíte? Díky Milan
Tipala, 26.9.2010
Všem moc děkuji, ikdyž jsem čekal víc fotek s valstními plody, ale pěkné jsou i plody špendlíků pana HONZY. Příští rok by mně měli rodit jak ŠPENDLÍKY, tak Tipala. Pokud to vyjde, tak taky něco vložím.
Tipala, 19.4.2010
Zdravím všechny příznivce žlutých švestek, zajímá mě vše okolo této odrůdy. Pokud má už někdo fotky plodů a případně i stromků, tak budu rád. Zajímalo by mě, jestli je pravdou, že je to víc jak dobrá náhrada za Špendlík - jak uvádí prodejce.... celý příspěvek >
Mandloň - prunus amygdalus, 7.4.2010 Obsahuje fotku
Zdravím příznivce mandloní, potvrzuji velký výskyt mandloní v sadě na Petříně, tak jak tady někdo uváděl. Byl jsem tam tuto neděli. Je to parádní podívaná, spousta lidí se pod jednou právě kvetoucí fotí. Je tam minimálně 50 stromů, přímo pod stromy... celý příspěvek >
Mandlovník, 18.3.2010 Obsahuje fotku
Zdravím všechny příznivce Mandlí, děkuji panu Josefovi za upřesnění stromořadí v Mělníku, dnes jsem se tam zastavil a vzal jsem několik roubů. Našel jsem tam i několik pladů a trochu mě překvapila jejich velikost, která je větší než u... celý příspěvek >
Poradí někdo, kde se dají sehnat kvalitní rouby?, 15.3.2010
Moje osobní zkušenosti jsou jednoznačně nejlepší v Sempře Litoměřice. V průběhu února a března jsem tam nakupoval rouby hrušek a jabloní a můžu všem jenom doporučit. Po telefonické dohodě se setkáte s ochotným personálem většinou děvčat, které vám... celý příspěvek >
Pomoc s určením odrůdy, 10.3.2010 Obsahuje fotku
Ještě bych rád požádal o pomoc určení odrůdy. Můj odhad je jablko Fuji. Jen dodám, že roste v 550 m.n.m. Co si o tom myslíte? Děkuji
Mandlovník, 9.3.2010
Mockrát děkuji za informace - to už najdu. Vysoko jsme a žádná teplá oblast to určitě není, cca 12 km od Velkého Meziříčí, ale nekvete.  Děkuji Milan
Mandlovník, 9.3.2010
Dobrý den, bydlím na Vysočině 587 m.n.m. a Mandloň mi roste jako hloupá, ale nerodí a ani nekvete - ví někdo proč? Potom bych rád poprosil pana Josefa, nebo pana Tomáše jestli by mi upřesnil, kde hledat sad Mandloní v Mělníku, nebo na jaké místo se... celý příspěvek >
Šarka? fotky listu, 6.6.2009 Obsahuje fotku
Vím, že je to špatná fotka, ale asi se z toho dá poznat, že jde o Šarku co? Může mi to prosím někdo jen potvrdit? Děkuji
Pomoc s určením odrůdy, 14.2.2009 Obsahuje fotku
A tuto odrůdu jablek by se někdo pokusil určit? Vím o nich toto: Bez problémů vydrží ve sklepě do března, jsou trochu mastné a mají hodně pevnou slupku. Poradí někdo?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika