Příspěvky uživatele - Binek

rajče start, 19.2.2009
Zrovna jsem prolistovala nový Receptář, kde se píše : Osivo první generace je označené C1, druhé C2, standardní S a hybrid H nebo F1. Takže tak. Lenka
spirála na rajčata a okurky, 11.2.2009
Heleno, to je paráda. Toto bych ráda vyzkoušela. Spirály jsou opravdu nanic, k nim musí člověk ještě připíchávat kolíky apod. ale tohle je zajímavé řešení. Ještě by mně zajímalo, zda ona síť lze koupit, či jste si si sama jako pavouček usoukala.... celý příspěvek >
Také bych rád zjistil název rostliny, 8.1.2009 Obsahuje fotku
Vidím, že bych potřebovala rady spíš já od vás! Takovou já nemám, ta moje má sotva 20 centimetrů. V každém případě bych jí radši nechala. Třeba do jara objevíme nějaké nové informace, tak abychom pak nelitovali..   Lenka
Také bych rád zjistil název rostliny, 6.1.2009
Pěkná. Je to Peperomia Amigo Greensplit - čili pepřinec. Mám také takový a dokonce teď kvete. Chce spíš teplo, světlo, ale ne přímé slunce. Pokud se kytka sama nekácí, asi bych ji nechala být a na jaře bych z ní odebrala vrcholový řízek, ktrý úplně... celý příspěvek >
Nevíte co je tohle za květinu, 2.1.2009
Je to tak, Lída má pravdu. Mám jí doma také, zatím je to miminko, tak doufám, že se mi taky podaří vypěstovat takovouto krásu. Lenka
Neznámá pokojovka, 17.12.2008
Danielo, myslíte, že to není muškát? Já bych řekla, že je. Mám ho také - ikdyž ne tak pěkný - voní po citrónu a měl by v létě odpuzovat komáry. Nabízel ho i Starkl, myslím, že se jmenoval Orange Fizz.
co to je za květinu, 14.12.2008
Asi to bude pepřinec - peperomia obtusifolia.
datlovník, 27.11.2008
Tedy abych se přiznala, tak vůbec nevěřím tomu, že pecka z datle lze naklíčit ve vodě. A už vůbec ne tomu, že to trvá chvíli.
Šáchor - suché konce listů, 25.11.2008
Mně také šáchor "odkráčel". Vody měl dost, rosila jsem ho, přesto na něm byly každou chvíli svilušky a schnul, žloutnul, hnědnul, no prostě tato nenáročná kytka se mi nedaří. A to mě štve, protože se mi moc líbí a pokaždé, když ho někde... celý příspěvek >
Název pokojové kytičky, 24.11.2008
Tady slíbené foto.
Rostliny do středozemní zimní zahrady, 24.11.2008
Nedělejte to, rozkvetou příští rok. Byl oleandr v létě na slunci? Miluje co největší úpal a hodně vody.
Název pokojové kytičky, 24.11.2008 Obsahuje fotku
Danielo, perila mi venku nikdy nekvetla, vlastně ani vevnitř ne. Teprve teď si jedna malá nařízkovaná vzpomněla a kvete. Poprosím manžela, aby sem vložil foto, já to neumím...
Název pokojové kytičky, 24.11.2008
Tak teď jsem z toho jelen zase já. Kvetení které kytky probíráte?
Název pokojové kytičky, 23.11.2008
Ano, molice - plectranthus mi kvete každý rok, spíš později k podzimu. Takové jakoby klasy bílých kvítků.
Název pokojové kytičky, 23.11.2008
Danielo, je to zvláštní, ale z jednoho sáčku jsem měla asi tři druhy. Tento zelený /foto/, jednu úplně fialovou s více vykrojenými listy a třetí vypadala stejně jako na sáčku - tedy špičatější listy a fialová jen zčásti.  Nicméně přežila pouze... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika