Příspěvky uživatele - Ovar

Kvetinac, 20.5.2011 Obsahuje fotku
Tak tak, spousty vody! Ještě mě napadl jeden detail, ale na to jste snad myslel, na dně té nádoby je něco proti prorůstání kořenů? Aby vám neprokořenila do země to by jste pak palmu na podzim asi nevytáhl. Vy nemáte na chalupě elektřinu? A... celý příspěvek >
Kokosová palma, 5.11.2010
Dobrý den, Jsem rád, že jste si pozorně přečetl diskuzi. Ty dvouměsíční intervaly jsou z mojí hlavy, z mého pozorování. S postupem času si nejsem jist, jestli jsem nevypustil na internet trošku hloupost. V tý době jsem pěstoval kokosovou palmu doma... celý příspěvek >
Kokosová palma, 1.9.2010 Obsahuje fotku
Pěkné Renato. Na jednom českém fóru jsem našel následující obrázek, jedná se kokosovou palmu naklíčenou u nás a tohle je tuším výsledek po 2-3 letech, palma je už tak velká, že nepotřebuje kokosový ořech. Navíc je to dva roky stará fotka, palma... celý příspěvek >
Kokosová palma, 23.8.2010
Jo vidíš, já sem si ani nevšim, že tam mam fleky. Neřeším je, má je každá palma... S tím zaléváním je to složitý, já mam úplně jiný podmínky, ty v bytě určitě zalévat jen mírně. Co sem si dones kytky domu, tak zalévám až když vyshnou (krom bromelií... celý příspěvek >
Kokosová palma, 23.8.2010 Obsahuje fotku
Jo a teďka koukam na další věc, tvá nová kokosová palma nemá 12 listů, ale jen 6. Takže jsme na tom stejně. Ty si asi počítal každý list dvakrát, protože je na konci rozdělen do vydlice. Taky zajímavé, že to někdo tak vidí (to se nepochlebuji, jen mě... celý příspěvek >
Kokosová palma, 23.8.2010
Jo díky za fotky a odkaz. To si aspoň podložil to, o čem se bavíme. Stránku sem si projel a krásně sem se nasmál . O těch rádoby kultivarech Chamaerops radši pomlčím, je možné že každej ten kultivar je trochu odlišný od ostatních, ale ty názvy pokud... celý příspěvek >
Kokosová palma, 6.8.2010
Ahoj Radku, nechci tě nějak strapňovat, ale tak ti koukáme s kolegou na tvý fotky a u fotky s tvým kiwi, jsme se hezky zasmály. No, nepříde ti divné, že ti už to kiwi kvete? Ono to bude trochu tím, že to je ptačineč žabinec a pod tím je zřejmně... celý příspěvek >
Kokosová palma, 5.8.2010
Díky paní Aleno, ještě jsem zapoměl zmínit Chamaedorea elegans, jedna z nejodolnějších palem na domácí pěstování. Úplně jsem na ní zapoměl.
Kokosová palma, 5.8.2010
Radku ty jsi fakt nadšenec. O to větší, že bydlíš v bytovce a taháš si tam takový druhy. No pak jsem chtěl poprosit aby jsi říkal latinský názvy, pro tebe asi nekomfortní, ale pro většinu hledajících po tom na googlu, je to zase lepší orientace.... celý příspěvek >
Kokosová palma, 3.8.2010 Obsahuje fotku
Já jsem se nachvíli odmlčel a spíše jsem sledoval z vpovzdálí. Povedlo se mi přihlásit se na muj první účet, který před tím nešel. Tato stránka je velmi zvláštní s novými změnami, ale musím podotknout, že mi nejdou otevřít některé obrázky a ze... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 13.9.2009
No je tam toho více, je to takové zkušební políčko. Banánovník (musa basjoo) tady zkouším protože je na tutom míste velmi úrodná zemina a jede jako blázen, když jsem ho sázel měl 20 cm a teď má skoro 1,5 metru. To tam nejsou ještě vidět, ale jsou... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 12.9.2009 Obsahuje fotku
Tak dobře, zde je moje venkovní políčko, ještě rostou asi tři melounky, mají tak deset centimetrů. Rostou tady dvě rostliny které jsem sem dával, ale vyklíčilo i několik semen co jsem jen tak pohodil vedle pole, ale nějak se to spojilo v jedno.
chorvatská palma, 13.12.2008
jo to vám namluvil kdo?Phoenix Dactilifera (pravý datlovník) je snad nejmíň odolný ze všech phoenixů. Kdežto Phoenix Canariencis je snad zase nejvíc odolný. Slovem odolný si nepředstavujte ruské tundry, ale teploty kolem -6
chorvatská palma, 13.12.2008 Obsahuje fotku
Však tu jsou takový nadšenci, nejsem si jistý ale myslím že mam v počítači ten samí akorád ve vegetaci. Vložím foto, stejně tak přiložím foto i o něco většího datlovníku z ČR ale vůbec nevím kde je zasazen a jak se mu vede
chorvatská palma, 2.12.2008 Obsahuje fotku
To věřím že má veliké přítůstky, ale s tou mrazuvzdorností je to takové všelijaké. Praha je ještě dobré místo na zimování palem, protože je v ďolíku. Ale příde zase ruská zima a pak si povíme jak je Praha velký ďolík
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika