Příspěvky uživatele - Zdeněk52

Prosím o určení choroby/příčiny, 13.6.2016 Obsahuje fotku
Dodrý den, potřeboval bych zjistit proč mi poslední 2 roky zasychají okraje listů a vloni téměř všechny plody na borůvce. Mám 2 při sobě rostoucí rostliny ve kyselé zemině, dostatečně zalévané a množství plodů je výborné. Tak nevím, zda to bylo... celý příspěvek >
Uhnívání malých dýní Hokkaido, 20.7.2010
Letos mám poprvé zasazeny 2 rostliny dýně Hokkaido. Rostou velice pěkně, vypadají zdravě. Vedu je po svislé konstrukci z dřevěných tyčí. Na každé rostlině jsou 2 plody asi 15 cm velké, začínají se barvit do oranžova. Všechny další malé plody vždy... celý příspěvek >
Je kos škůdce?, 21.6.2010 Obsahuje fotku
Také jsem rád před lety sledoval na zahrádce kosy jak hopsají a zápasí s žížalou. Ale když jsem přicházel o úrodu vína, rybízu a v poslední době muchovníku, začal jsem přemýšlet, co s tím. Po zadání "PLAŠIČ PTÁKÚ" do vyhledavače jsem našel plechovou... celý příspěvek >
Co je mému rybízu?, 5.11.2009 Obsahuje fotku
Zdravím všechny zahrádkáře a prosím o radu čím trpí můj bílý stromkový rybíz. Doposud dobře plodil, ale letos mu při dozdrávání uschla část větví. Dnes jsem si všimnul boule pod korunou, tak jsem z ní odstranil kůru a pod ní uviděl tmavé schnoucí... celý příspěvek >
Muchovník, 5.2.2009
Objednal jsem muchovník - odrůdu Martin z ekofarmy v Úpici v lednu 2008. Rostliny přišly v pořádku v květináčích.  Zasadil jsem je do země na jaře a ještě ten rok jsem ochutnal pár kuliček. Na svých stránkách mají popis odrůd, výsadbu, pěstování... celý příspěvek >
Mulčování rajčat, 13.11.2008 Obsahuje fotku
Já jsem letos poprvé mulčoval rajčata hned po zasazení na záhon čerstvě nařezanými kopřivami. A dal jsem jich hodně. Jak se sesychaly, přidával jsem posečenou trávu. Před mulčováním jsem položil 1/2" hadici ke každé řadě rostlin s propálenými otvory... celý příspěvek >
Achocha - Ačokča, 13.11.2008 Obsahuje fotku
Také jsem na jaře dostal 2 semínka Ačokče. Vyklíčilo jen jedno, z kterého vyrostla velmi bujně tato zajímavá rostlina. Jak zde často píšete, hodně plodí - sklidili jsme přibližně 1500 plodů, z nich převážnou část k přímé spotřebě. Potvrzuji, že velké... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika