Příspěvky uživatele - Bodeha

Brighamia, 4.6.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, asi před měsícem jsem dostala tuto krásnou rostlinu. Hned po několika dnech jí začaly postupně žloutnout a opadávat listy.Vyčetla jsem, že by mohla být příčina problému nadměrná zálivka. Zalívám ji jednou týdně a občas rosím. Včera jsem... celý příspěvek >
Zkrácení Juky, 10.10.2011
A ještě jednu radu. Čím bych měla ránu zatřít? Mám doma asi jen balzám na stromy.
Zkrácení Juky, 10.10.2011
Tak to byl taky celkem velký zásah. Nemáte náhodou nějakou fotku, abych se podívala na to jaká byla, a jaká je teď?? Tu ránu nemám ani ničím zatřít? Hm, asi to bude nezmar, co vydrží všechno. Musí být, když ustojí i moji "péči". Mám o ni... celý příspěvek >
Zkrácení Juky, 10.10.2011
Mohl byste mi prosím poradit, kde a jak mám tu juku uříznout?? Myslím v jaké výšce a jestli rovně nebo šikmou? Když jí uříznu, tak vyrazí nová ze strany, nebo přímo v ráně? Jak myslíte? Podívejte se prosím na obrázek a poraďte mi prosím. Děkuji... celý příspěvek >
Zkrácení Juky, 10.10.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den,  před několika lety jsem koupila Juku, která mi vyrostla do velké výšky a už se nevejde do bytu. Poradí mi někdo, jestli ji můžu uříznout a nebo jak ji zredukovat. Přikládám obrázek a děkuji za radu Handa
Yucca, 10.10.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, juka potřebuje málo vody a řekla bych, že má ráda světlo. Mám ji už moc let a musím se pochlubit jak pěkně mi vyrostla. Spíš jí teď budu muset asi uříznout a bojím se, abch jí nezmařila, tak se tu na fóru pozeptám na raduhanda přkládám... celý příspěvek >
Mám postřik zopakovat, 22.8.2010
Moc děkuji za radu a ještě bych se chtěla zeptat na prostříhávámí. Je to dobré nebo ne Děkuji
Mám postřik zopakovat, 22.8.2010 Obsahuje fotku
Dobrý večer,  mám révu již 10 let a nikdy jsem ji nestříkala. Vždy byly krásné zdravé hrozny. Letos se hrozny i listy ve spodních patrech potáhly šedým povlakem. Horní patra jsou zatím v pořádku. V obchodě mi poradili postřik Rovral Flo. Révu... celý příspěvek >
Fíkus, 9.3.2009 Obsahuje fotku
Ahoj všichni, prosím o radu. Mám doma hodně starý fíkus a velmi opadává. Nejraději bych ho vyhodila, ale je mi ho líto. Chtěla bych radu, jestli mohu konec kytky užíznout a znovu zasadit. Má velké lupeny a dřevitý stonek, tak nevím, jestli se vůbec... celý příspěvek >
Stříhání jabloní ve špalíru, 24.10.2008 Obsahuje fotku
Ahoj odborníci, jsem naprostý amatér.Mám 5 let vysazené jabloně.Začala jsem je stříhat a vyvazovat do špalíru.Probém je v tom, že to vůbec neumím a nevím, jak se takový strom stříhá a nejspíš jsem je zmařila.Navíc mi všechny stromy předloni okousali... celý příspěvek >
Střih broskvoně ve špalíru, 24.10.2008
Kuprikol určitě použiju. Když píšete ještě teď, tak prosím o radu kdy mám postřik opakovat.Slyšela jsem i takový názor, že se postřik používá až na jaře, ale na této stránce hodně pěstitelů píše, že je dobré stříkat broskvoně v zimě.
Střih broskvoně ve špalíru, 24.10.2008
Tak jesli tomu dobře rozumím, tak mám stříhat hned jak se začnou otevírat pupeny. Ten květen se mi hned nelíbil
Střih broskvoně ve špalíru, 24.10.2008
No, je pravda, že plodů bylo asi málo, ale i tak jsem se všude chlubila a byla jsem nadšená. Chuť byla také skvělá.. děkuji za příspěvek Bodeha
Střih broskvoně ve špalíru, 24.10.2008
o tak koukám, že měsíc tam je.A nenoi v květnu už pozdě??
Střih broskvoně ve špalíru, 24.10.2008
Moc děkuji za radu. Jsem tu první den a jen žasnu, jak rychle se dočkám odpovědi. Já vím, že strom musím ostříhat, ale nevím přesně měsíck, kdy a hlavně kde přesně stříhat. Ve všem jsem hodně radikální, tak nevím, nevím... abych nestříhla moc. Ještě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika