Příspěvky uživatele - HH

Ikra mogatec KSB3940, 25.12.2008
pokud jste rozdělával karburátor, je možné že jste otočil pořadí membrán a těsnění.pořadí je následující: od čerpací strany (před přepouštěcí jehlou) víko (s jedním šroubem), těsnění, čerpací membrána, těleso karburátoru, těsnění, přepouštěcí... celý příspěvek >
Nůžky plotové Oleo Mac HC 260 XP - Mountfield, 21.12.2008
a ten Mountfield pod GGP je anglický výrobce zahradní techniky (na webu tvrdí že existují přes 30let), a s českým přeprodejcem všeho možného nemá vůbec nic společného (teda až na to, že ten náš si " zapůjčil" jeho jméno)
Mountfield, 20.12.2008
jsem zvědavej jestli nás opět čeká mediální masáž o zdražení motorových přístrojů v souvislosti s emisemi, jako tomu bylo v případě sekaček na trávu
Motorová pila stihl, 20.12.2008
souhlasím, kvůli nějaké závadě tu pilu někdo rozdělal, to že ji původní majitel nenechal opravit naznačuje nějakou vážnější poruchu, bez kontroly dílů bych ji neskládal, a těžko říct zda je vůbec kompletní. 
Náhrada za Homelite XL2, 15.12.2008 Obsahuje fotku
žádná pila u STIHLu nemá plastový karter, celá hobby řada a farm 290, 310, 390 má kovový motor osazený do plastového šasi. Celokovové tělo mají MS 270, 280 a profi řada.
Husqvarna 240e nový model, 14.12.2008
pokud se shodneme na tom že ten vzduch se neúčastní spalování ale slouží jen k vytlačení spalin ze spalovacího prostoru přičemž se se spalinami smísí a sníží jejich koncentraci, tak jaký je rozdíl kromě technického řešení když stejné množství vzduchu... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 14.12.2008
JS stejné podmínky platí pro plyny kapaliny i pevné látky. KONCENTRACE je procentuelní objemová část dané složky z celkového objemu.Znečištění ovzduší z hlediska jeho kvality se opravdu měří v koncentraci dané látky, ale z hlediska produkce se měří v... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 14.12.2008
takže teď shrnu co jsem si z toho vzal já. tzv. ředění výfukových plynů nemá na produkci škodlivin vliv protože neměříme koncentraci emisí, ale jejich absolutní hodnoty. (laický příklad:  když v kamnech spálím 10 jednotek uhlí, vyprodukuji 1... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 13.12.2008
a teď mě ještě napadá jestli náhodou nemícháme hrušky s jabkama, protože předpisy vyžadují nějaké váhové maximální množství emisí (např. 50g/kWh) a ne koncentraci (procentuelní zastoupení složky ve vyprodukovaném objemu) a 50gramů nečeho v jednom... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 13.12.2008
nejvíc emisí u dvoutaktu připadá právě na nespálenou směs uniklou do výfuku, sám říkáte že čistý vzduch se smísí se spalinami při a je vyfouknut ven, ale k tomu přece dochází i u motoru bez předvýplachu jen se se zplodinami smísí palivová směs... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 13.12.2008
ano ředí, ale předtím se ředily taky, jenže vzduchem smíchaným s palivem :-D
Husqvarna 240e nový model, 13.12.2008 Obsahuje fotku
Radku nasává se jen do přefuků, nad píst se dostane až při přepouštění, přikládám rozkres z mediacatu (rozbruska TS 700 motor taktéž 2mix) kde jsou jazýčkové ventily jasně vidět (pozice 3 a 4), u pil součást válce a jako náhradní díl nejsou.
Husqvarna 240e nový model, 13.12.2008
Aj chybička se vloudí animace je na této adrese. Radku máš pravdu že tam jsou dva kanály, ale vzduch a směs se nasávají do stejně velkého prostoru jen každý na jiné místo a podle mě je skoro jedno jestli jedním nebo třeba čtyřmi otvory (ten prostor v... celý příspěvek >
Oilomatic Stihl Picco Duro 3 (PD3), 9.12.2008
na trh v ČR by měl být uveden příští rok
Palivo aspen, 5.12.2008
já bych aspen doporučil těm, co vyřežou pár nádrží za rok, nemusíte řešit uskladnění pily s palivem, vyšší cena se částečně vykompenzuje tím že nemáte problém se zbytky namíchané směsi (nemusíte se jí zbavit v něčem jiném nebo nedejbože vyhodit) a v... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika