Příspěvky uživatele - HH

Zelena zahrada, 17.2.2009
odkud berete "jistotu" že centrála dodává někam někomu napřímo a tím obchází vlastního distributora. Němci mají ve svých věcech pořádek a pro zastoupení není problém podle výrobního čísla vysledovat cestu stroje z výrobní linky až po... celý příspěvek >
Může svíčka zničit zapalování?, 16.2.2009
nevím, nejsem právník (a jestli § 620 odst. 4  - kde zákon připouští podmínky záruky - koliduje s § 627 odst. 3), víc se mi líbí § 623, na to by mohlo shořet docela dost věcí (a důvod v návodech objevujících se upozornění... celý příspěvek >
Může svíčka zničit zapalování?, 16.2.2009
souhlasím s radkem, k tomu není co dodat, snad jen že Stihl např. podmiňuje záruku používáním orig. oleje do benzinu, což se někomu nemusí líbit a můžeme o tom polemizovat (viz jiné vlákno), ale je pravda že v záruce je zadřených strojů opravdu... celý příspěvek >
Briggs a Stratton Classic 3.5HP, 14.2.2009
zkontrolujte správnou hladinu oleje, dejte nový benzin (od jiné pumpy než jste koupil ten co tam ted máte) a když to nepomůže (víc se v tom nehrabte - máte stroj v záruce)  tak do servisu nebo prodejci a reklamovat (to že jen dováží vás ale... celý příspěvek >
traktor nebo rider, 14.2.2009
ee nejlevnější jsou power build, pak IC, intek a nakonec vanguardy teda v řadě vod brigse
Nová pila stihl ms 360, 14.2.2009
jak už jsem psal 361 nahradila 360ku a v podstatě je to spíš evoluční záležitost (drobná vylepšení, lepší antivibrační systém..), ale je to nově zkonstruovaný motor a s 360 nemají spolu shodné díly, revoluční změnu představuje např. řada 441 (motor... celý příspěvek >
traktor nebo rider, 14.2.2009
Viking je dceřinná firma Stihlu na zahradní techniku, výroba a vývoj je v rakouském Kufsteinu.
Výběr pily na šmrdlání kolem domu, ne šunt, 14.2.2009
máte pravdu, ale žádný učený z nebe nespadl a z některých návodů k obsluze se toho taky moc nedozvíte, Radek určitě potvrdí, že prodej pily obnáší půl až třičtvrtě hodiny poměrně intenzivní "nalejvárny" (zaškolení obsluhy, předvedení údržby... celý příspěvek >
Výběr pily na šmrdlání kolem domu, ne šunt, 14.2.2009
tak proč se mi v servisu objevují poměrně zánovní (okolo jednoho roku) stroje různých i známých konkurenčních značek? (s "prkotinama" typu vzduchový a palivový filtr, hadičky, zátky, řetězky, zachycovače řetězu, brzdové pásky, kryty, starý... celý příspěvek >
Nová pila stihl ms 360, 14.2.2009
typ MS 360 byl nahrazen typem MS 361 někdy okolo roku 2005, při koupi "nové MS 360" bych byl dnes hodně opatrný, abyste nekoupil nějaký plagiát. (vidět před koupí, případně s ní navštívit servis a hlavně neplatit předem) HH
Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?, 7.2.2009
ano i u M se najdou kvalitní věci, jenže v ceně okolo 20k (prostě kvalita něco stojí) koupíte sekačku s obdobnými parametry i u většiny značkových firem :-D
Zahradní traktor na 1,5 ha, 1.2.2009
na ten největší okolo 1000kč
Zahradní traktor na 1,5 ha, 1.2.2009
zas pozor Viking vůbec není špatnej traktor, sečení supr, různý vychytávky, robustní rám, jen cena by mohla bejt nižší  :-D, u křovinořezů se používá 4-MIX motor a opravdu je to čtyřtakt a nemá olejovou náplň, je mazán směsí. Kubota je v oblasti... celý příspěvek >
Zahradní traktor na 1,5 ha, 31.1.2009
já je prodávám a pokud vím tak pohon žacího ústrojí je řešen klasicky šestibokým řemenem.
Zahradní traktor na 1,5 ha, 31.1.2009
můžete mi prosím sdělit který typ traktoru od Vikingu má pohon žacího ústrojí hřídelem?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika