Příspěvky uživatele - DJholy

Škůdce nemoc?, 16.5.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den, také jen malý dotaz asi to nic není ale jen pro zajímavost na mladých výhonech révy jsou jakési " vajíčka" viz foto tak jen co to je. Díky.
Nemoc meruňka, 17.5.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím co to je, na meruňce každým rokem zasychají konečky větviček, název meruňky nevím stáří asi 12 roků. Děkuji
Choroba hrušně - silně napadené listy, 7.10.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, mohu poprosit o radu, na steré hrušce silně napadené všechny listy, co je to za chorobu, předem děkuji a přikládam 2 x foto
Jablka hnijí, 4.9.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, jablka (Golden) hnijí už na stromě a jsou celá nějak lepkavá, zajímá mě co je to chorobu, kde je chyba. Díky a dole přikládám foto.
Je to obávaná monilióza višní?, 31.5.2020
Díky.
Je to obávaná monilióza višní?, 24.5.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, poradí někdo, je na přihožené fotografii " monilióza višní nebo jeto od mrazu" a co stěma uschlýma větvičkama. Předem děkuji.
Škůdce nemoc?, 24.5.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, také poprosím o radu, réva vinná "napadení listů" přikládem foto Děkuji.
Poškozené rašící listy, 17.5.2019 Obsahuje fotku
prosím o radu mám také něco podobného na višni co to je a co stím dělat Díky
Kuriozita na mladém doubku, 27.4.2019 Obsahuje fotku
na mladém výhonku dubu se vytvořil zvláštní útvar (patvar) tak jen pro zajímavost co to může být Tento jakýsi „zámotek“ mi připomíná jakousi zataženou růži, uvnitř je vlhka dužina bez zápachu něco podobného jako v mladém choroši.
Malé dírky v trávníku, 10.10.2016
Děkuji, asi to tak bude, ježek se napapal, vyžral žížaly a odešel, již druhou noc žádná nová díra.
Malé dírky v trávníku, 8.10.2016 Obsahuje fotku
Prosím poraďte, na zahradě se objevilo plno malých děr průměr 3 cm hloubka 4cm tryctýřovitého tvaru, na 5 metrech je děr asi 50, každým dne přibývají, co to je, poraďte.  Přikládam foto, Díky.
Japonská vrba - choroba, škůdce, 14.8.2014 Obsahuje fotku
u mě na vrbě zas toto... listy žloutnou a flekatí, malé modré housenky a jejich ubytovna
Degenerace révy, 9.8.2014 Obsahuje fotku
Už několik let jsem neměl pořádné hrozny, ale toto je na mě  už moc z plodu leze další plod.viz foto, asi vykopat a dát tam růže a bude klid
Díry v paprikách, 8.8.2014 Obsahuje fotku
kdo (co) vyžírá takhle papriky, viz foto
Škůdce na listech, 19.7.2014
Děkuji!
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika