Příspěvky uživatele - Romisek

Zvláštní jarní rostlinka, poznáte?, 19.3.2014
Děkuji za přínosné informace.
Zvláštní jarní rostlinka, poznáte?, 19.3.2014
Jé, to je rychlost. Moc děkuji. Asi jsem nevzdělaný tímto směrem, ale opravdu jsem ji nikdy neviděl.
Rozluštím záhadu se jménem rostliny?, 4.8.2009
Ano. Dodám, že je to podle nalezených fotografií Artiplex Hortensis, čili Lebeda Zahradní... Má mít prý i zelenou barvu. Ale tu jsem neviděl. Znám jen tuto vínovou...
Poraďte prosím názorně, jak tento strom ostříhat, 17.1.2009
Děkuji za reakci
Poraďte prosím názorně, jak tento strom ostříhat, 5.1.2009
Děkuji za krásné rady, moc si jich vážím. Co se týká toho, že je zanedbaná a proč jsme ji tak nechali, tak to je tak, že to vysadili rodiče a pak tam nikdo 10 let prakticky nejezdil... Proč to oni nechali, to je otázka i pro mne... Místo není určitě... celý příspěvek >
Poraďte prosím názorně, jak tento strom ostříhat, 4.1.2009
je to plodící stromek... planý opravdu není... jen zanedbaný... Můžete poradit, jak ji kapku prořezat???...Jablíček měla cca 10 a byla chutná...
Poraďte prosím názorně, jak tento strom ostříhat, 4.1.2009
Ano, jablůňka má cca 4 metry od sebe vysoký javor a ten je za zelena docela hustý. Toto místo vysazení byl takový kompromis, protože na druhé straně na tomto labském břehu je jasan... Ze severní strany je dubový les, který ohybá jak jablůňku, tak i... celý příspěvek >
Poraďte prosím názorně, jak tento strom ostříhat, 4.1.2009 Obsahuje fotku
Ahoj všichni. Mám zde zvláštní prosbičku. Už před časem jsem se zde radil, jak si poradit s neudržovanou jabloní. Jenže jsem se setkal s růůůznými názory, že je potřeba odborník přímo u stromu a tak... Tak jsem si dal tu práci celou jabloň... celý příspěvek >
Rozluštím záhadu se jménem rostliny?, 18.11.2008
Ano, teď jsem doprohlížel spoustu fotografií Pryšců a opravdu jsem nenašel ani podobný náznak, který by se rovnal "antikrtu"...ty fotografie jsem našel pod latinským názvem -atriplex hortensis- takže něco k "lebeďovité" rostlině.... celý příspěvek >
Rozluštím záhadu se jménem rostliny?, 18.11.2008 Obsahuje fotku
No, jeden vyhledávač mě zas potěšil (nebudu dělat reklamu)... Našel jsem fotku té rostliny.Znáte ji někdo pod českým jménem a roste Vám na zahrádce???
Rozluštím záhadu se jménem rostliny?, 18.11.2008 Obsahuje fotku
Děkuji za další reakce.Co se týká netýká netýkavky, tak jsem koukal a opravdu to není, ale přikloil bych se k poznámce, že by to měl být určitý druh lebedy... projel jsem dosti důkladně net s latinským názvem a někde na zahraničních stránkách jsem... celý příspěvek >
Rozluštím záhadu se jménem rostliny?, 18.11.2008
Děkuji, babičky mívají kolikrát takové záludné názvy, že je pak problém se bez fotografie dopátrat, co vůbec znamená ...Kdybyste něco zjistil, budu rád.
Rozluštím záhadu se jménem rostliny?, 18.11.2008
Ano, tu znám.Tato nemá cibulku a kořeny má směem dolů, co si pamatuji.Je moc škoda, že nemám ani fotku, třeba by to více pomohlo. Já už nevím, jak ji přiblížit. Já ji vidím, jak vypadala a i podle obrázku bych ji okamžitě poznal...
Rozluštím záhadu se jménem rostliny?, 18.11.2008
Ahoj všem zahradníkům i nezahradníkům... Měl bych takový dotaz ohledně jedné rostliny. Fotografii bohužel nemám, nikde jsem už tu rostlinu neviděl... Když jsem byl škoních let, moje babička měla na zahrádce jakýsi "plevel", který nazývala... celý příspěvek >
Jakpak se jmenuje tato lesní rostlinka?, 14.10.2008
Děkuji... Ano je to ono... Ani jsem nevěděl, že je to hluchavkovitá rostlina a že tak pěkně kvete:-)
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika