Příspěvky uživatele - simonaba

Skvrny na listech rybízu, 20.4.2010
děkuji, opravdu jsem listy pečlivěji prohlédla a sem tam mšici objevila. Je zajímavé, že nejsou na všech napadených listech, a na napadeném jsem objevila třeba jen jednu.
Skvrny na listech rybízu, 20.4.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Na třech keřících rybízu se mi objevili takovéto červené skvrny+listy jsou v těch místech takové nakadeřené, prosím, poraďte jestli jde o nějakou chorobu - o jakou a jak zasáhnout. děkuji Simona
Zlatý déšť, 7.4.2010
děkuji moc za radu
Zlatý déšť, 6.4.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den,, chtěla bych poprosit o radu vás zkušenější. Můžete mi, prosím poradit jak seříznout po odkvětu zlatý déšť - viz foto, letos je vysazený 3 rok, jak seříznout abych docílila hustý keř, který kvete na celých prutech a ne jen jako koště :)... celý příspěvek >
Kdoulovec, 4.8.2008
děkuji moc všem za rady, už jsem se spojila se zahradníky kteří zahradu osazovali, zalévala jsem jen večer, protože jsou tu strašná horka, půl dne na stranu s keři svítí sluníčko a tak sem zalévala tak až později, ale půda byla i přes den (na... celý příspěvek >
Kdoulovec, 2.8.2008
Dobrý den, prosím o radu, mám čerstvě (asi 1 týden) zasazených 5 kdoulovců - umístěné i zasazené zahradníky, ale všem keříkům začaly osychat listy, zalévám je každý večer, mohl by mi, prosím, někdo poradit, čím to může být? děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika