Příspěvky uživatele - Tazz1

Aloe vera, 13.4.2009
Tak mi také začala krapet hnědnout. Uvidím co to je. Že by moc zalévání? Spíš to vidím na šok, že putovala ven na terasu. Listy nejsou ani ploché, ani tenké. Spíše se začínají kroutit, jako by zavírat. Nevíte co s tím?
Co to je za broučky a jak na ně?, 24.8.2008 Obsahuje fotku
Asi to až tak nesouvidí se zahradou, ale věřím, že mi nějaká dobrá dušička na mém oblíbeném serveru poradí. Totálně se mi toto léto rozmohli v bytě malí hnědí létaví broučci. Jsou malí, ale zkusil jsem je nafotit (snad půjdou poznat). Nic nežerou a... celý příspěvek >
Zlute listy, 11.8.2008
tééda, díky moc Lili za vyčerpávající odpověď 
problémy s Goji, 11.8.2008
Takže nechat opadat a čekat až příští rok obrazí nebo můžu ještě teď uprostřed léta provést postřik?
Zlute listy, 10.8.2008 Obsahuje fotku
Mám podobný problém... prosím o pomoc...
problémy s Goji, 10.8.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, tak jsem se dal do pěstování Kustovnice čínské - Goji. Rostlina už má skoro metr, ale začaly problémy. Listy žloutnou a objevuje se bílý povlak, který po setření je cítit houbami. Můžete mi někdo prosím poradit čím to je a jak s tím... celý příspěvek >
kustovnice čínská, 5.8.2008
Bylo by možné, aby sem někdo konečně dal fotky obou uvedených odrůd? Mám Goji od Starkla a zdá se mi, že má uvedené kopinaté listy. Tak nevím.
Jiaogulan, 1.8.2008
Mám rovněž od Starkla a musím říci, že to je úžasná rostlinka. Vedle mám břečťan, ale Jiaogulan roste tak 10x rychleji. Leze mi už po houpačce, živém plotě i palmě. Snadno se množí. Prostě ufiknu jeden výhon a strčím do hlíny. Do týdne je vidět, že... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika