Příspěvky uživatele - vahav

Choroba ostružiníku, 4.9.2008
Měli jsme ten samý problém i strach. Hnědé kuličky během několika dnů seschly a vypadly z plodu jako šupinka. Staří pěstitelé tvrdí, že je to reakce na přílišný sluneční úpal, teplo a nedostatek vláhy. Rostlina nestačí vyživovat celý plod a tak... celý příspěvek >
Ostružiník Thornfree má na plodech světlehnědé kuličky, 4.9.2008
Reaguji sám na sebe, pro informaci ostatním. Hnědé kuličky během několika dnů seschly a vypadly z plodu jako šupinka. Staří pěstitelé tvrdí, že je to reakce na přílišný sluneční úpal, teplo a nedostatek vláhy. Rostlina nestačí vyživovat celý plod a... celý příspěvek >
problémy s Goji, 11.8.2008
Dobrý den, měl jsem ten samý problém koncem května. Na dvoumetrových prutech (od loňska) se na všech listech objevilo padlí. Doporučili mi Bioton, že je ekologický. Stejně mi všechny listy opadaly. Teď začátkem srpna kustovnice opět obrazila novými... celý příspěvek >
Ostružiník Thornfree má na plodech světlehnědé kuličky, 11.8.2008
Dobrý den, čtvrtým rokem pěstujeme ostružinu Thornfree. Jak zakořeňuje a prospívá, dává vyrůstat stále silnějším výhonům. I podle listů vypadá zdravě. Objevují se nám však na plodech světlehnědé, až zrzavé kuličky. Některé plody jich maji více, jiné... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika