Příspěvky uživatele - Dan Rohanský

Motorové pily - plastový blok motoru, 29.10.2008
Se štýlkou chybu neuděláte.
Husqvarna - spojka, 16.10.2008
www.youtube.com/watch
lišta a řetěz, 6.9.2008
Mě se taky párkrát stalo, že při řezání odletí jiskra, ale to bylo u nové lišty a nového řetězu. Teď už si na sebe zvykli. Řekl bych že přebrousit lištu zas tak dobře nejde, protože hrany po kterých jede řetěz jsou mírně šikmé směrem dovnitř,... celý příspěvek >
Olej Stihl, 31.8.2008
Jak dlouho trvá než se ty karbony rozpustí? Já jsem koupil použitou pilu(Stihl) a kdo ví co tam lil první majitel, protože na mazání řetězu tam byl vyjetej olej.  Já jsem hned začal s olejem stihl a zatím dobrý.
Výběr motorové pily, 30.7.2008
Bral bych Stihl MS 280i a pokud peníze nesjou problém tak profi Stihl MS 260.
Provoz a údržba motorové pily, 24.7.2008
Otáčky byste měl mít napsané v návodu (většinou kolem 13000 ot/min).  Benzín dolejvám raději dřív - když je tam cca 1/4 nádrže, protože pak mi to špatně nasává když pilu nakloním. Jehlové ložisko - tade jestli myslíte to u řetězky, tak... celý příspěvek >
Stihl 260 W koupit nebo nekoupit, 15.7.2008
Já bych se toho nebál, sám jsem si koupil Stihl 034 za 5000 od staršího profíka a jede krásně. Když tak pak dejte vědět jak to dopadlo.
motorový olej na řetěz pily, 30.6.2008
Mám dvě otázky. Potkal jste už nějakého ekologa a kontroloval vám olej? A ta druhá: zatuhává jako obyčejný eko-olej?
Rozbíhání pily Stihl, 29.6.2008
Rozeberu a podívám se.
Rozbíhání pily Stihl, 29.6.2008
Jak vypadala zadrěná nevým, ale původní majitel říkal, že je to akorád přebroušený, pístní kroužek tam byl jenom jeden a prý to taky jelo, mě to nejede ani se dvěma. Já ji koupil na díly konkétně spojku, řetězku, startovací blok, případně plasty.
Rozbíhání pily Stihl, 28.6.2008
Tak, šrouby L H jsem nastavil, pilu nastartoval, ale chová se pořád stejně. Tak nevím jestli s tím mám ještě něco dělat.
Rozbíhání pily Stihl, 27.6.2008
Díky, zíra to zkusím. To budou mít sousedi radost.
Rozbíhání pily Stihl, 27.6.2008
Teda toho je. Je to pila původně určená na nd, takže nevadí když se nepovede spravit. Kam jsem se dostal tak to jsem rozebral a vyčistil, kromě klikovky a okolí. Filtr i hadička u benzínu je v pořádku, karburátor jsem rozebral jak jenom to šlo, ale... celý příspěvek >
Rozbíhání pily Stihl, 27.6.2008
Nazdar všichni, mám pilu Stihl 034 AV super, je už stará a opravená po zadření. Tak a ten problém: pilu nastartuju na sytič a chová se normálně, ale když ji přepnu na polosytič vyletí do otáček a když ji pak přepnu o kousek výž - řezání atd... tak... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika