Příspěvky uživatele - peterd1

Čo to je za kvetinu?, 27.5.2016
Jóoooj veľmi pekne ďakujem, manželka bude mať radosť:-)!
Čo to je za kvetinu?, 27.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý deň, zničoho nič sa mi v kvetináči po zime objavila táto veľmi pekná kvetina, viete prosím určiť, čo to je za rastlinu? Ďakujem všekým, čo sa o to pokúsia:-)!
Dub červeny, 6.10.2009
Dub červený je moja najoblubenejsia listnatá drevina, ktorá je x-krat krajsia ako nase povodne duby. Kalamita kvoli nim u nas ani u vas nehrozi, takze by sme sa mali radsej tesit z tohto krasneho a hlavne na jesen do cervena sfarbeneho dubu. PS:... celý příspěvek >
Aký je to to druh borovice?, 24.6.2009
Tak to sa neskonale teším!!! Zasadil som ich do volnej pôdy (na zatienené miesto) viac ako 70, tak dúfam, že nejaký sa predsa len ujme...
Aký je to to druh borovice?, 20.6.2009
Tak tento "poddruh" sa mi dosť páči a naozaj rastie dlho, tak som si len tak skušobne niekoľko nasadil... Dúfam, že mi niekedy vyratú... Neviete koľko by mohlo trvať klíčenie?
Aký je to to druh borovice?, 17.6.2009
Všetkým Vám ďakujem za reakcie. Aj ja si to myslím, len sa chcem spýtať, či to nemôže byť nejaký iný kultivar, či odroda... lebo ako vravím naproti cez cestu rastie tiež borovica čierna za horších podmienok a za polovicu rokov už je rovnako vysoká a... celý příspěvek >
Aký je to to druh borovice?, 16.6.2009 Obsahuje fotku
Dobrý deň, na dvore u susedov už skoro 30 rokov rastie jedna borovica a neviem aký to je druh. Najviac sa mi podobá na borovicu čiernu, ale keď som si ju porovnal s na 100% klasickou borovicou čiernou, ktorú suseda pred 15 rokmi vysadila za cestu... celý příspěvek >
Choroba na Ihličňanoch, 14.6.2009
Postriekal som, ale ako to tak vidím, tak som ešte nevyhral... tak postrek určite zopakujem...
Choroba na kaktuse, 13.5.2009
Prosím Vás to nehovorte ani zo srandy... aj ja si myslím, že to budú asi puklice, ale veď takto sa mi to môže z ničoho nič chytiť na hocičo a zas to len vyhodím?... Insekticídy, mohli by ste prosím nejako konkrétnejšie?
Choroba na Ihličňanoch, 13.5.2009 Obsahuje fotku
Dobrý deň, na smrekovcoch (modřínoch) sa mi začali tvoriť akési biele akoby páperové také ľahké zámotky alebo hrčky. Robí sa to na smrekovcoh čo mám v kvetináči aj na tých čo sú zasadené pred panelákom, či v záhrade. Obdobné niečo, skôr v okolí kmeňa... celý příspěvek >
Choroba na kaktuse, 13.5.2009 Obsahuje fotku
Zabudol som tú fotku.
Viete prosím Vás identifikovať tento strom (ker)?, 20.10.2008
ĎAKUJEEEM!!! Presne k tomuto som dospel asi po týždni zmýšľania . Teda samozrejme nebol som si istý na 100%, ale pozeral som si jablone a na to sa mi to podobalo najviac .
Viete prosím Vás identifikovať tento strom (ker)?, 18.10.2008
hm... neviem, ale na čerešňu, či višňu, marhulu, broskyňu, hlohynu, či slivku mi to moc nepripadá... možno že tá trnka. Pozeral som detailnejšie aj na internete, ale no nič z toho mi akosi nesedí...
Viete prosím Vás identifikovať tento strom (ker)?, 18.10.2008 Obsahuje fotku
Narástlo nám to pred panelákom toto leto medzi novo vysadenými stromkami, a rád by som tento stromček nechal rásť len neviem, či to nie je nejaký invázny alebo bujný strom alebo ker? Za identifikáciu vopred Ďakujem.
Dotazy na jehličnany, 18.8.2008
Joj no ono sú tie smrečky a borovice ešte malé tak do 30cm Ale ďakujem vám že ste ma uistili že ich takto neničím .
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika