Příspěvky uživatele - Dan

Aloe Vera, 16.5.2010
to je u aloe vera normalni, spodni listy padaji, schnou,hubnou, urcite ji presadte do vetsiho, lip poroste, a list odriznete az bude suchy, rostlina z nej ziskava vyzivu.takhle se postupne vyholuje stonek, mate vrcholove listy nove, stavnate a svetle... celý příspěvek >
Tak nám zakázali KarathaneLC a Rubigan, 2.4.2009
Tak nám zakázali KarathaneLC a Rubigan, co ale místo nich?Rubigan jsem dnes ještě sehnal v posledním balení Optikombi co měl prodavač, povidal,že leda v doprodejích, účinné látky, které KarathaneLC a Rubigan obsahovaly, EU zakázala.Doporučil mi... celý příspěvek >
nemoc jabloní, 26.6.2008
Díky, myslíte padlí?nikde ale nevidím ten charakteristický povlak, jen uschlé části.Jaký přípravek by jste zvolil?mam karathane a hatrick proti padlí, ale ani na jednom není nic o jabloních, mám koupit něco jiného?
nepoznáte kaktus?, 25.6.2008 Obsahuje fotku
Zdravím, nevíte o jaký kaktus se jedná?foto není dokonalé, ale snad stačí, díky
nemoc jabloní, 24.6.2008 Obsahuje fotku
Zdravím, u několika jabloní v sadu mi začaly schnout nejdříve konce a teď už celé větve.Květy plody i listy, teď už velké části stromů.Zajímavé je, že postiženy jsou jen některé jabloně, často od sebe dost vzdáleny.Poraďte prosím, co s tím.Díky,... celý příspěvek >
Choroba na sazenicích rajčat?, 27.5.2008 Obsahuje fotku
Zdravím, vysadil jsem sazenice rajčat ven a po zhruba 14 dnech jsem na nich začal pozorovat drobné skvrny, od spodních listů jdoucí, postupně začíná přecházet od jedné sazenice na druhou.Na houbu se mi zdá brzo, ještě jsem tedy neošetřoval, nikdy... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika