Příspěvky uživatele - Kolombo

Traktůrek na sad cca 3000m2 = vysoká tráva, 7.11.2017
Zdravím, chtěl bych poprosit o radu, co si pořídit za traktůrek na sekání sadu. Myslím, že jsem toho načetl celkem dost, viděl dost videí, ale jasno úplně nemám. Proto uvítám jakékoli připomínky k mému současnému výběru. Uvedu, na co bych chtěl... celý příspěvek >
Skleník Volya LLC 2Dum - máte ho?, 16.3.2014
Já ho mám od loňského roku. Zatím spokojenost. Je jasné, že metr sněhu to neunese, takže kdyby bylo hodně sněhu, tak počítam s tím že budu sníh ometat. Uvidím, kdy začne reznout  (kdy padne za vlast pozinek který tam je). Pak jsem si makrolon... celý příspěvek >
Sekačka do sadu Hecht SP 46 SB B&S 60 HW - dobrá volba?, 5.3.2012
Dobrý den, rád bych se zeptal zde na foru zkušenějších než jsem já, na výběr sekačky kterou jsem si vytipoval. Sekačka by měla sloužit v sadu o ploše cca 1400m2. Nechci žádný anglický trávník, který bych musel sekal každý týden. Jde mi jen o to... celý příspěvek >
Wolf-Garten Cart OHV 2 - zkušenosti, 6.10.2008
Zdravim, nemá nekdo zkusenosti s riderem WOLF-Garten Cart OHV 2? Kdyz na nej tak koukam, tak me pripada ze by mohla byt i u seceni travy zabava jak na motokáře :-)  Jen nevim jestli na poseceni sadu 3500m2 to neni slaba masina... Diky za... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika