Příspěvky uživatele - Kečup

Kalná až mléčná voda v bazénu, 2.7.2015
Nebude to stejný problém který se tady už řešil? Viz tady Kečup
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 2.7.2015
Dobrý den (.....věřte že chlorová je nejlepší.) NEVĚŘTE.  ale za jakou cenu.Zdraví máte jenom jedno. zvolit nejšetrnější úpravu, není tak jednoduché. Musíte vědět co od toho chcete. Jsou zastánci na chlórovou dezinfekci vody, že... celý příspěvek >
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 27.6.2015
Dobrý den, p.Seli, jestli budete udržovat vodu v koncentraci min. 0,2 ppm (CIO2), tak řasy nemají šanci se ve vodě množit. Proto dávat další přípravek (proti řasám) je zbytečné. I když se stane, že vodu necháme na kratší dobu zvlčet a... celý příspěvek >
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 18.6.2015
Ano i normální čistou vodu. Já dávám do vyvíječe trochu vody ke dvou chem složkám. Aby reakce nebyla tak rychlá. Jedná se o pár ml. takže se pokouším dávat čistou vodu. Já tám dávám vodu z reverzní osmózy. Jestli to vyrábíte... celý příspěvek >
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 18.6.2015
Ano v celku správně, 333 g Hydrogensíranu.I Vy budete chemik. Přesný výpočet: Dá se koupit i v čistotě pro analýzy jako monohydrát (obsahuje jednu molekulu krystalické vody).(1kg za 250Kč, nebo 25kg za 690 Kč)  Třeba... celý příspěvek >
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 13.6.2015 Obsahuje fotku
K vytvoření plynu (CIO 2) který vyrobíme z chloritanu sodného a druhou složkou, tím nastartujeme reakci. Při které se nám začne vyvíjet výše uvedený plyn. Plyn se nám začne strašně rychle rozpínat ve vodě do všech stran. Jestli chcete maximálně... celý příspěvek >
Zalepení nafukovacího límce na bazénu, 1.8.2014 Obsahuje fotku
Měl jsem také dírku na límci, hledání bylo složité. Půlku límce ke středu bazénu jsem tlačením potápěl pod hladinou, pozor na vylití vody. A druhou půlku jsem pořád poléval vodou a vsadil jsem se na moje oči a uši. Ve dvou se to dělá lépe.... celý příspěvek >
Celková tvrdost vody, 1.8.2014 Obsahuje fotku
Celková tvrdost: Je to jedna další hlavní měrná hodnota vody, kterou musíme vědět, abychom si vodu upravily do rovnováhy. Jsou vyjádřeny obsah vápenatých a hořečnatých iontů (neboli solí) ve vodě. Vápenaté ionty jsou obsaženy v povrchových i... celý příspěvek >
Práce s chemikáliemi, 31.7.2014
Děkuji za uznání. Z důvodu napsání tohoto článku, je když se bude psát o chemii k dezinfekci vody v bazénu, tak jenom dám odkaz sem. Pak, nemusím se v každém článku, zmiňovat základní chování s chemickými přípravky. Nebo někdo může... celý příspěvek >
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 31.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den Odpověď pro p. Nikolku22, tak jsem pro vás, přemýšlel a vymyslel, jak si můžete sama vyrobit stabilizovaný roztok (ClO 2) v bazénu, bezpečně a jednoduše. Trochu mě to trvalo, ale musel jsem si to odzkoušet na svém bazénu o stejném... celý příspěvek >
Práce s chemikáliemi, 30.7.2014
Práce s chemikáliemi. K založení toho to vlákna, je informovat o pravidlech bezpečnosti práce s chemickými látkami. A to platí u všech látkách, které nám pomáhají udržet vodu v normálu. Nikdy se nelze vyhnout kontaktu s mnoha látkami, z nichž... celý příspěvek >
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 27.7.2014
Voda z vodovodu je už upravená. Jestli chceme se koupat v zásaditější vodě, tak to držte nad 7,5 pH, do 8 pH. Při vyšší hodnotě se bude objevovat kamenec, začne se objevovat čára ponoru na stěně, kde se bude zachycovat prach a nečistoty. Ve filtru se... celý příspěvek >
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 27.7.2014
Tak to je bezva, napiš zkušenosti, při používáním. Nevím, jakou máš vodu, ale určitě bych si koupil lakmusový papírky na změření pH. Potom pokračuj dle měření. Vodu s vysokým pH nikdy nedocílíš jiskru ve vodě. Nevím přesně jaký má nárůst pH po... celý příspěvek >
Celková alkalita vody, 27.7.2014
Celková alkalita Nestačí si vodu jenom užívat, ale i kvalitně o ni pečovat. Chtěl bych tady seznámit bazénáře, s problematikou, čištění a udržení vody. Hlavně co se ve vodě nachází a co nám znepříjemňují práci k udržování čisté vody a parametry... celý příspěvek >
PH ve vodě, 27.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den nestačí si vodu jenom užívat, ale i kvalitně o ni pečovat. Za předpokladu, že "celková alkalita" je její hodnota v pořádku, upravíme pH na základě výsledků co jsme změřili. Ideální hodnota pH 6,2 – 7,2 je jedním z nejdůležitější... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika