Příspěvky uživatele - paccho

Název skalničky (žluté květenství, okrouhlý sdrčitý list), 28.5.2021
Lído, děkuji. Máte zkušenosti, zda se jí bude dařit v kamenné zídce?
Název skalničky (žluté květenství, okrouhlý sdrčitý list), 27.5.2021 Obsahuje fotku
Prosím, poznal by někdo, o jakou skalničku se jedná. Roste v kamenné zídce a teď kvete, trochu mi to připomíná čimišník (caragana), děkuji.
AKU sekačka - jakou vybrat?, 28.3.2017
Mýlíte se Vy, Stanislave, elektrický výkon je dán ohmovým zákonem P=U na druhou/R, dokonce se výkon zvyšuje kvadraticky se zvětšujícím se napětím. Napětí AKU nářadí se nezvyšuje kvůli ušetření mědi na průřezech vodičů, ale kvůli výkonu. Výkon však... celý příspěvek >
Jakou z těchto sekaček vybrat, 29.4.2016
Hlavní aspekty: životnost, kvalita, servis a dostupnost dílů.   To bych vůbec neřešil, sekačka není auto. Nevím kolik hodin jste v životě strávil už se sekačkou, kolik je Vám let, jak máte členitou zahradu, ale věřte, že nejdůležitější... celý příspěvek >
Mosazná hadicová rychlospojka, 29.4.2016
Rychlospojky se jmenují rychlospojky, protože jdou rychle spojovat a rozpojovat a tomu také odpovídá kvalita toho spoje, všechno co se dělá "rychle" za moc nestojí. Pokud chcete, aby Vám spoj neprokapával ani kapku, tak si pořiďte šroubové spojení s... celý příspěvek >
Kapková závlaha Netafim vs. Toro, 29.4.2016
Hoďte si tam do řádku k zelenině "Rosící hadici", tu můžete i zahrabat a ušetříte si spoustu zbytečných výpočtů. Funguje už od 0,1 atm.
Zahradna hadica pod stalym tlakom, 29.4.2016
Ventily a hadice na to stavěné jsou, ale chce to kvalitní hadici (pozná se podle ceny a podle tloušťky stěny, takže nešetřit) a hadici po několika letech preventivně vyměnit za novou, zejména pokud je na slunci. Místo plastových rychlospojek bych... celý příspěvek >
Automatické zavlažování ve skleníku, 29.4.2016
Průsaková hadice vám bude zavlažovat rovnoměrně.
Okousané listy rododendronu, 15.3.2014
Je to prosím lalokonosec rýhovaný, škody na okousaných listech jsou kosmetické, horší škody napáchají larvy lalokonosce, které žijí v zemi a okusují kořeny
Určení plevel podle obrázku, 30.4.2008 Obsahuje fotku
Děkuji Tomáši, je to přesně ono, zkusím selektivní herbicid, snad pomůže, opravdu něco tak nezlikvidovatelného jsem ještě nikdy neměl. Sekám pravidelně, takže vylučuji, že by se mi prasetník vysemeňoval po zahradě a stejně ho neubývá a vytáhnout ho i... celý příspěvek >
Určení plevel podle obrázku, 30.4.2008 Obsahuje fotku
Prosím znalé o určení plevele podle obrázku, mám ho na zahradě a je to velmi houževnaté a odolné, mechanicky nezlikvidovatelné, je to křehké, mazlavé, lámavé s dlouhými silnými kořeny, děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika