Příspěvky uživatele - Aslema

Inspirace k minijezírku, 24.4.2009 Obsahuje fotku
Děkuju za pochvalu. A k té trubce - ta na obrázku byla jen provizorní, nic lepšího jsem v tu chvíli neměla. Letos tam bude jiná, asi něco takového, jako na obrázku. Ale chci, aby voda tekla právě takhle, ne z kamene. Připomíná mi to lesní studánku s... celý příspěvek >
Inspirace k minijezírku, 4.6.2008 Obsahuje fotku
Dnes jsem ve své minizahrádce dobudovala toto minijezírko... Je z plastového lavoru. Podoba není úplne definitivní, proto uvítám pro inspiraci fotky od vás...
Hořec, 9.5.2008 Obsahuje fotku
Jen tak pro radost posílám můj hořec...
"puchýřky" na révě, 9.5.2008 Obsahuje fotku
Prosím o radu: právě jsem zjistila, že se mi na listech vinné révy objevily nějaké puchýřky, foto přikládám.Žádného škůdce jsem ani při detailním průzkumu neobjevila. Takto napadeny jsou pouze dvě rostliny ze čtyř. Poraďte mi prosím, o co se jedná a... celý příspěvek >
Rdesno - množení, 6.5.2008
Děkuji za radu. Jinak rdesno znám dobře a vím co dokáže - a právě kvůli tomu ho potřebuju. Zadní odlehlou částí zahrady sousedíme s "nepřizpůsobivými" a ta jejich veteš na zahradě je nekoukatelná... nejlepší by byla asi pětimetrová zeď, ale... celý příspěvek >
Rdesno - množení, 6.5.2008
 Dnes jsem si cestou domů ulomila ze RDESNEM mohutně porostlé zdi pár dřevnatých větviček - zakoření mi? a ve vodě nebo je mám píchnout do země? Za rady předem děkuji!
Trvalka do stínu, 6.5.2008
"Sloní ucho"- asi Bergenia - je do stínu výborná. Ale musím se připojit k většině- hosty nemají chybu!!! Mám je kombinované s Astilbe a kapradinami a je to paráda!!!
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika