Příspěvky uživatele - Jakub z Hané

Vybírám bambus - pomozte, 23.10.2009
trsnaté bambusy se moc nerozrůstají do šířky, nová stébla se drží prakticky stále v tom 1 trsu. U výběžkatých není vyjímkou nové stéblo i několik metrů od mateřské rostliny.
Dub červeny, 22.9.2009
na podzim sebraný žalud (Litovelské pomoraví)  v hlíně v květináči na okně... na jaře jsem to chtěl vyhodit že neklíčí a že jsem to asi někdy zapomněl zalít... nicméně zvědavost mi nedala, tak jsem opatrně květináč vyklopil a nestačil se divit -... celý příspěvek >
Bambus?, 9.6.2009
na bambusy.info je článek přímo k tematu - nebudete zklamán
Díra nevykopaná dopředu, 30.4.2009
pane kacíři, nezapomněl jste na nás s těmi dalšími slibovanými zdroji?
Díra nevykopaná dopředu, 28.4.2009
jsem laik, tak mě prosím berte s rezervou... nicméně mi to nedá: -je skutečně reálné očekávat, že prostokořenný stromek který přišel při vyrývání o velkou část kořenů "snadno vytvoří dost listů"? Které stihne zásobovat vodou i za vyšších... celý příspěvek >
Bambus, 3.4.2009
Můžete počítat s tím že starší rostliny budou více odolné než ty mladé. Vámi koupený druh patří k těm nejodolnějším co se dá sehnat, uschlých listů či částí stébel se nebojte, rufa by měla zregenerovat dobře.
Srovnání podnoží, 18.3.2009
Děkuju, vzhledem k tomu že to má být v budoucnu dominanta zahrady tak zůstanu u semenáče jaderničky
vlčí bob a ochránci přírody, 25.4.2008
tak dle mě tím byly myšleny především invazní rychle se množící rostliny které tu nemají pořádnou konkurenci...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika