Příspěvky uživatele - miroslavad

Gardenia, 9.5.2008
potrebuje vela slniecka a vlhkejsi vzduch  a suhlasim s tym ze je to nadherna rastlina
oleander - čo s výhonkami?, 1.5.2008
dobry den, ja by som sa chcela opytat, aky substrat mozem pre oleander pouzit? dakujem
rosení květin, 1.5.2008
ale ak prevarite aj vodu z kohutika, tiez to pomoze... teda aspon z mojej skusenosti :)
Zantedeschia, 29.4.2008
dobry den. tiez mam zantedeschiu. ma nadhernu farbu kvetu - tmavo fialova az skoro cierna. niekde som vsak citala, ze ju treba zazimovat na tmavom ale teplom mieste. tak ako to vlastne je?
Kokosová palma, 29.4.2008
dobry den. ja sa teda tiez chcem do tejto diskusie pripojit. ako mnohi z vas, mam tiez novy prirastok do mojej zbierky kvetin. je to, ako inak, kokosova palma. mam ju sice este iba mesiac (takze asi pre niekoho este malo kedze jej "inkubacna doba"... celý příspěvek >
Gardénie, 29.4.2008
dobry den. tiez som si zakupila gardeniu. zda sa ze bude kvitnut tak cakam. ja ju mam na vychodnom okne, polievam az ked je substrat trocha preschnuty a hnojim hnojivom na rododendrony. tak uvidim. ked rozkvitne, poslem foto. pestovaniu zdar!!!
Venkovní kala, 29.4.2008
dobry den... mam len jednu kontrolnu otazku... znamena to ze ich mozem kludne prezimovat aj doma v byte, tie cibule, a napriklad prikryt nejakou krabicou aby mali tmu? v pivnici (sklepe) mam totiz v zime dost chladno. ja som zas niekde na nejakom... celý příspěvek >
Kdy ostříhat pokojový ibišek, 28.4.2008
uz si staci iba vybrat... ci sa vam ibisteky oacia ako rastlina aj bez kvetov alebo ci krasa ich kvetov prevazuje. potom ich dat na ten parapet do loznice a zariadit si navstevne hodiny aby ste aj vy z toho ich kvitnutia nieco mali.
Pěstování orchideí, 25.4.2008
dobry den, chcela by som vas poprosit o pomoc. mam phala uz par mesiacov. sedi si pekne a hovie na parapete zapadneho okna. dnes som si vsimla ze jej spodne listy su akesi povadnute. v com je problem? zalievam raz tyzdenne ponorenim do h2o s pridanim... celý příspěvek >
cycas - svetlo zelene az zlte bodky, 19.4.2008
dobry den. prosim vas o pomoc. mam cycas revolutu ktory som dostala na vianoce. teraz som ho prave presadila do vacsietho kvetinaca a nasla som na nom slabo zelene az zlte bodky. v nejakej mudrej knihe o izbovych rastlinach som sa docitala, ze to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika