Příspěvky uživatele - michael

Poradte mi - Choroba jablone?, 19.5.2015 Obsahuje fotku
Ďakujem všetkým za odpovede.  Inak na vošky používam CHEMSTOP (proti mravcom) a o ostatne sa postarajú lienky a ostatné predátory. Niekedy im ale treby aj trochu pomôcť. Mal som podozrenie na tie mšice, ale naozaj som tam žiadne nevidel a... celý příspěvek >
Poradte mi - Choroba jablone?, 18.5.2015 Obsahuje fotku
Ale ja som tam tie vošky - mšice hledal a nenašiel. 
Poradte mi - Choroba jablone?, 18.5.2015 Obsahuje fotku
Vkladam fotku jabloni, zabudol som.
Máte někdo zkušenost s odrůdou Ligol?, 4.6.2009
Ja mám zatiaľ jednoročný stromček, ale ten som začal zháňať hneď potom, ako som tieto jablká prvýkrát jedol. Boli krásne veľké červené a vynikajúcej chuti. Sám som zvedavý, aké budú u mňa na záhrade.
Úplne orezaná hruška, 27.5.2009
Síce nie som odborník, ale asi by som sa snažil vypestovať znovu terminál a kostrové konáre. Tie nové výhonky odstraňujte postupne, nie naraz, lebo by vyrastali aj tak ďalšie. Niektoré odstráňte a ostatné zatiaľ skráťte tak, aby terminál bol... celý příspěvek >
Jak jste na tom se rzí hrušňovou?, 15.6.2008 Obsahuje fotku
Potrebujem poradiť, keďže som práve v posledných dňoch objavil malé oranž. flíčky na listoch a ešte som nikdy nevidel prejavy Rzi hrušnovej. Prikladám obrázok a ďakujem za odpoveď. Odpovedám si sám, stačilo si pozrieť iný príspevok s fotom. Zajtra... celý příspěvek >
stromy a mravenci, 11.5.2008
Ja som kmene stromov natrel prípravkom "Chemstop", dá sa to bežne kúpiť. Nie je ale dobré, dávať to priamo na kmene. Lepšie je ho predtým niečím obaliť  - ja som použil bežnú potravinársku polyetylenovú fóliu. Odvtedy mám s mravenci i... celý příspěvek >
jaká to mohla být odrůda jabloně?, 19.4.2008
Ďakujem za typ, je to veľmi dobrá www stránka. A musím vyjadriť obdiv p. Vysloužilovi, ako dokáže snáď na každú otázku odpovedať. V mojom prípade ide skutočne o Kalvil červený podzimní, neviem či to platí i na ten pôvodný dotaz.
jaká to mohla být odrůda jabloně?, 19.4.2008
Pravdepodobne sme tieto jabka mali v záhrade v minulosti aj my. Viem, že som ich nikdy predtým ani odvtedy nevidel a susedia ich chodili obdivovať. Otec ich narouboval na jeden strom, boli nádherne tmavočervené, presnejšie bordové. A najzvláštnejšie... celý příspěvek >
kdy postřik proti přezimujícim škůdcum, 18.4.2008
Ale ja som tiež pochopil z tohoto fóra, že postrik proti prezimujúcim škodcom by sa mal z jara robiť každoročne. Tak ako to vlastne je? A okrem jabloni, hrušiek prevádza sa postrik aj na trešne?
švestka, 17.4.2008
Ďakujem za odpoveď. Pôjdem pozrieť na chalupu, nie som si istý ako ďaleko sú od kmeňa, ale podľa lístia to snáď spoznám. Inak tie stromy sadil ešte môj dedo a už pred 30 rokmi si ich pamätám ako dospelé stromy.
švestka, 17.4.2008
Pane Vysloužil, chcem sa opýtať a uistiť. Odkopky pravokorenných stromu - to sú tie stromčeky ktoré vyrastajú poblíž-tesne u kmeňa akoby z koreňov? 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika