Příspěvky uživatele - XNV

Jaký chutný druh maliny, 6.9.2011
Dobrý den, prosím o doporučení a zkušenosti, jakou chutnou malinu zasadit. Jeden druh remontantní a jeden jednou plodící. Nyní mám remontantní červenou u které neznám název. Plodí dobbře, plody jsou veliké, pevné, ale chuť nic moc. Jsou relativně... celý příspěvek >
Plašička na kočky, 16.1.2011
Dobrý den, jelikož je v okolí našeho domu značná spousta koček, které si chodí ulevovat na naší zahradu, chci tomuto zabránit. Kočičí exkrementy opravdu nemám v oblibě stejně tak jako toulavé a i cizí kočky. Máte někdo zkušenosti s plašičkami... celý příspěvek >
Špatné mazání řetězu mot. pily Jonsered 2145, 24.7.2009
Dobrý den, ačkoli tady je o pilách napsáno spoustu, prosím o radu. Mám Jonsered 2145, zhruba asi 1,5 roku. Používal jsem tak 20 hodin provozu na jaře. Mazal jsme řetěz eko olejem, pak jsem míchal řepkový olej do friťáku půl na půl s motorovým... celý příspěvek >
Sekačka Snapper ERDS 19700HW, 20.3.2009
Dobrý den, potřebuji koupit sekačku na 700 m2 u RD. Našel jsem pozitivní reakce na Sanpper ERDS 19700 HW. Servisní síť není ale nějak veliká.Máte někdo zkušenost s touto značkou? Jestli se vyplatí do ní jít nebo pořídit radši dražší Stigu? Děkuji VN
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika