Příspěvky uživatele - dafa

Jerab moravsky, 8.4.2014
Lido, dekuji moc, ale nejsem z toho stale prilis moudry. Co je tedy jerab moravsky velkoplody? z toho vaseho vyctu? D.
Jerab moravsky, 8.4.2014
Dobry den,       poridil jsem si Jerab Moravsky, ale jsem zmaten z pojmu. Casto je oznacovan jako sladkoplody, ale take velkoplody. Latisnky nazev, podle toho co jsem nasel na internetu, je u obou shodny (Sorbus aucuparia... celý příspěvek >
Typhlodromus pyri, 22.5.2013
Tak jsem nakonec zavolal do te Biocont Laboratory u Brna. RIkali, ze to maji v mrazaku takze neni problem, muze se aplikovat i ted nebo zrejme kdykoliv v roce. Posilaji to postou v chladici folii takze potvurky zustanou uspane a jakmile se nalepi na... celý příspěvek >
Typhlodromus pyri, 22.5.2013
A muzu je koupit a nandat na strom i ted? V nejakem receptari, ci co to bylo za porad, jsem videl, ze se ty pasy aplikuji v zime..
Typhlodromus pyri, 22.5.2013
Dobry den,     mame u rybnika asi 8 velkych svestek. Kdyz rodi jsou opravdu vyborne, ale snad kazdorocne jsou silne napadene Halcivcem. Na kazdem listu je opravdu ne treba 5, ale 50 vyrustku. Takove stromy se spatne strikaji, ale docetl... celý příspěvek >
Stromkovy rybiz - nemoc, 17.5.2013
Dobry ďen, objevila se mi nejaka choroba rybizu. Mam dva stromkove rybizy vedle sebe. Oba jsou dvoulete. Letos oba nasadili mnozstvi plodu, ale jeďen z nich zacal obratem jakoby schnout i presto, ze s vlahou zadny problem nema. Ted po cca 14 dnech uz... celý příspěvek >
Zvlastni nemoc, 17.5.2013
Dobry den, Potreboval bych radu. Dnes jsem byl u matky na chate a ma problem s jednou slivoni. Nevim co je to presne za odrudu, ale stromek je stary tak 3 roky. Nevypada vubec zdrave, listy i vetvicky jsou takove povadle a ceho jsem si pak vsiml... celý příspěvek >
Nemoc novych hrusni, 13.5.2013
Tak jsem dnes shanel Omite a nemaji ho snad nikde z tech velkych hobby marketu. Nakonec mi v bauhasu dali namisto toho Vertimec 1,8 EC. Udajne to bude fungovat, ale at ctu pribalovy letak jak chci tak nevim. Nic o vlnovniku tam nepisou a ani na... celý příspěvek >
Nemoc novych hrusni, 12.5.2013
Fotil jsem to pri desti, takze to vlastne jsou kapky, dnes to vypada, ze bude slunicko tak az oschnou listy udelam dalsi fotku. Co se pouziva na toho vlnovce? Staci to necim postrikat a je po problemu nebo to ma nejaky vyraznejsi dlouhodobejsi... celý příspěvek >
Kridlatka v travniku, 12.5.2013
Travnik prece nesekam az u zeme, ma porad moznost fotosyntezy zatimco u kridlatky pokud ji pravidelne sekam, v podstate driv nez je schopna rozlozit listy, tak by prave fotosynteza probihat nemela. Alespon si to tak vysvetluji.
Kaderavost?, 11.5.2013
Lido, diky, to vite, jsem sadar zacatecnik a nestiham vsechno nastudovat. Navic jsem byl doted zvykly pouzivat v zahrade chemii az kdyz se neco delo. Clovek se porad uci.;-) Diky
Kridlatka v travniku, 10.5.2013
Vzhledem k poctu v radu odhadem 200ks nepredpokladam injekcni aplikaci. Zajimalo by mne zda prostym sekanim sekackou rostilnu casem vysilim a proste zhyne. Logicky by mela, ale je to kridlatka.:-)
Nemoc novych hrusni, 10.5.2013
Vaclav Vinsalek: Myslite?   Hledal jsem tady i na internetu, ale ten projev tech ostre cernych okraju bez zdurelin na listu mi nepripada jako projev vlnovnika, ktereho popisujete.. Ale nejsem odbornik.
Kaderavost?, 10.5.2013
Ja prave cetl, ze v ten podzimni cas je postrik nemene dulezity. Jeste si neco nactu. Slo mi hlavne o to zda je to opravdu kaderavost.
Kaderavost?, 10.5.2013 Obsahuje fotku
Dobry den,      mam druhym rokem Nektarinku Harko. Loni jsem si niceho nevsiml, ale letos s prvnimi kvety doslo k napadeni listu. Predpokladam, ze se jedna o kaderavost a nic s tim ted uz neudelam. Je to tedy tak, ze ted, pokud... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika