Příspěvky uživatele - klarka

Nemocné denivky, 18.6.2008
aj u mňa sa objavili minulý rok na tých prvých oranžových, ale hned ako som tie zvláštne puky zbadala a zistila že sú napadnuté, tak som ich začala postrekovať prípravkom na lezúci hmyz, aj ostatné ktoré ešte nekvitli som sem tam postriekala a tak sa... celý příspěvek >
Fuksie, 13.6.2008
aj ja mám rada fuksie a pestujem ich asi tretí rok a zdaju sa mi byť nenáročné
Kosatec - kdy přesazovat a nároky, 8.6.2008 Obsahuje fotku
aj mne sa páčia kosatce pestujem ich len tretí rok ale už mi robia radosť, presnými názvami sa však nezaťažujem
dřevitá pivoňka - množenie, 20.5.2008 Obsahuje fotku
aj ja už mám veľkú pivoňku a dala som znej už aj susede, proste som odkopala kúsok koreňa a ona si ho len zasadila a pekne sa ujala, tento rok už má aj puky, a mojej to niako neublížilo, má sa k svetu
nerostou, 10.5.2008
ja už mám vonku kvety asi týždeň a to všetky, muškáty,surfínky, bakopu,gazanie, netýkavky,begonky a iné a su pekné, je pravda že som ich asi dva týždne predtým otužovala
Modřín převislý - opadané jehličky, 8.4.2008
tak tie moje dva prežiliaj túto zimu a už začínajú pučať
Jsou krokusy jedovaté?, 30.3.2008 Obsahuje fotku
tak zopár fotiek ako vyzerajú práve teraz pridajte sa
Hyacinty v bytě, 29.3.2008
hyacinty sú mrazuvzdorne, vydržia cez zimu v zemine a hnojím ich hnojivom ako na iné cibuľoviny - kristalon - a to podla obdobia (kristalon: štart, plod a kvet, jeseň)
kosatečky, 25.3.2008 Obsahuje fotku
ked ich budete sadiť, tak len vyštipnite časť po kvete, listy nechajte, aby mala cibuľa prísun živin a kľudne ich vysadte
Lilie - prosba o rady, 20.3.2008
Helenka, až pôjdete v lete okolo, tak to tam vyfoťte a potom nám to tu, pre nás ľaliových (kvetinových)maniakov ukážete
lilie královská, 20.3.2008
pestujem ich pri ostatných, teda slnečné miesto a priepustnú pôdu, narastú mi aj do výšky70-90cm
kdo zná nové druhy trvalek, 20.3.2008
Verunka, aj ja súhlasím s hostom169.30,najlepšie sa kupuje na výstavách je tam pekný výber a aj vedia poradiť, a aj to Poľsko je dobré, aj ja tam nakupujem a som spokojná, každý rok tam nájdem niečo nové z časopisov takmer neobjednávam, nemám dobré... celý příspěvek >
kniphofie - strihat listy?, 20.3.2008
ak ich nieje moc oschlích, tak to stačí, no niektorý rok oschne skoro všetko, tak to radšej strihám
trvalky ze semen, 20.3.2008
ja ich sadím aj do volnej pôdy, ale neskoršie, až ked je zem teplejšia, no nalpepšie do pareniska
kniphofie - strihat listy?, 17.3.2008 Obsahuje fotku
aj ja to tak robím a vždy vykvitne, tak nemusíte mať strach
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika