Příspěvky uživatele - crmartina

Postřik na mšice, 5.6.2008
Dobrý den, chci se poradit, na jaře jsem zasadila asi 10 metrových jabloňí, lezou po nich mravenci a je tam mšice, poradíte mi nějaký dobrý postřik, moc se v tom nevyznám děkuji. Martina Černá
Jak rozmnožit thuje, 7.3.2008
Dobrý den, jsem začátečník, thuje mám z ostravy. Rostou velmi pěkně mám je asi 4 roky, ale nevím přesně co je to za druh, mají malé šišky ale smaragd to není, ještě se chci zeptat jaký je rozdíl mezi základním druhem a kultivarem, děkuji. S pozdravem... celý příspěvek >
Jak rozmnožit thuje, 7.3.2008
Dobrý den, chci se zeptat, v létě jsem sbírala semínka thují, zasadila jsem je a teď mi začínají pěkně růst, vy myslíte že každá thuja bude jiná, nebudou stejné?
Správná vzdálenost, 4.3.2008
Dobrý den, děkuji za rady p. Vysloužilovi a chci se ještě zeptat, budu kupovat asi 15 jabloňí (v AGRU Tuřany nebo na Komárově), jakou správnou vzdálenost mám mezi stromky udržovat? Poradíte mi nějaké dobré odrůdy,  hlavně pokud možno nenáročné a... celý příspěvek >
Jak správně sadit jabloně, 3.3.2008
Dobrý den, chci se poradit, jak zasadit správně jabloně. Kdy na jaře můžu začít, do vykopané díry mám dát substrát nebo nějaké hnojivo? Mám kořeny zastřihnout, mám udělat ďolík kolem jabloně aby se tam udržovala voda při zálivce, kdy se začíná s... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika