Příspěvky uživatele - ketupa

Vypouštění jezírka, 9.11.2011
Dobrý den, to s tou trubkou nasazenou přímo do foliové příruby je také jedno z možných řešení - byvá i často zmiňováno v speciálních knihách a chovu vodní drubeže. Mě se to ale moc nezdá, právě z důvodu netěsnosti (myslím si že buď ta trubka půjde... celý příspěvek >
Vypouštění jezírka, 8.11.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, opět díky za tipy. Co se týče "nelétavých" druhů okrasných kachen (kachniček), tak tam se věc má takto - všechny chované druhy výborně létají. Aby se daly kachničky chovat i volně na rybníku, tak se u nich provádí... celý příspěvek >
Vypouštění jezírka, 7.11.2011 Obsahuje fotku
Děkuji všem za odborné tipy. O možnosti použít šoupě jsem nevěděl (měl jsem za to že je vždy třeba použít "špunt" v odtoku). Teď už je to příjde celkem jasné a logické. Je třeba tedy použít "foliovou přírubu" poté 90 stupňové... celý příspěvek >
Vypouštění jezírka, 6.11.2011
Dobrý den, rád bych požádal zdejší zkušenější stavitele foliových jezírek o radu. Potřebuji vybudovat malé foliové jezirko o rozměrech asi 3 krát 1,5 metru. Problém je že toto jezírko bude třeba často vypouštět a napouštět (jedná se o bazének pro... celý příspěvek >
Množení Meruzalky, 14.5.2010
Dobrý den, rád bych věděl jod zkušenější zahradkářů jakým způsobem se množí meruzalka zlatá pro použítí jako podnož pro stromkový angrešt nebo rybíz. V literatuře ani na tomto fóru jsem bohužel zatím odpověd nenašel. Jde mi o to že ze stromkových... celý příspěvek >
Urychlení hnití jablek, 14.11.2008
Romila: díky za podporu, rozhodně jsem na tomto fóru nechtěl vyvolat nějaké konflikty, jen jsem uvedl jak to dělám já - ostatní názory samozřejmě také respektuji. Také jako vy dávám v zimě jablka postupně na malé hromádky. P.S jinak ještě pár mých... celý příspěvek >
Vaše zkušenosti se zasíláním ovocných stromků? , 13.11.2008
Já mám s touto firmou dobré zkušenosti, objednal jsem si před 3 týdny čtyři stromky (3 jabloně a 1 slivoň) a přesně za týden jsem zásilku obdržel - až na jeden druh jabloně který už asi neměli jsem obdržel vše jak jsem požadoval. 
Vaše zkušenosti se zasíláním ovocných stromků? , 12.11.2008
Tuto firmu mohu také vřele dodporučit, právě dneska jsem od nich obdržel zásilku (objednáno přes jejich web před 5 dny), stromky byly pěkně zabalené a vypadají dobře (od Fytosu Plzeň). Stejně dobré zkušenosti mám i se školkou Střílky.
Urychlení hnití jablek, 11.11.2008 Obsahuje fotku
Ještě jednou dobrý den, na fotografii je skutečně samice kosa, pro jistotu přikládám ještě foto kosa samce a drozda, aby bylo jasno. Ale to odbočuji od tématu - zužitkování padaných jablek, ačkoliv mě pisatel nademnou pokládá za "blázna"... celý příspěvek >
Urychlení hnití jablek, 11.11.2008 Obsahuje fotku
Taky máme na zahradě dost starých jabloní, které tak asi každý druhý rok vyprodukují tolik jablek, že pak nevíme co s nimi. Já to řeším tak že jich většinu posbírám a poté v zimě když napadne sníh, tak s nimi postupně krmím kosy- stačí na udusané... celý příspěvek >
Odrůdy ořešáku, 31.10.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, obrazový atlas peckovin z edice Knihovnička zahrádkáře jsem sehnal v prodejně Levné knihy za 39 Kč, mají tam dva typy, V prvním je přehled slivoní, třešní a višní a v druhém jsou brosvoně, meruňky a ořešáky. Jsou tam podobné popisy o o... celý příspěvek >
chlupáčci, 22.10.2008
Daniela: No smečku máme docela velkou, navíc si nás velice oblíbili sousedovic kočičáci, takže u nás pravidelně pořádají srazy  -  je hold veselo. Co se týče kočičích zahradnických úprav zahonků, je to celkem v normě, už mám dost zkušeností... celý příspěvek >
chlupáčci, 22.10.2008 Obsahuje fotku
Vídím že se toto téma pěkně rozběhlo, také sem přidám pár fotek našich kočičáků, snažil jsem se vybrat ty se "zahradními" motivy, tak doufám že se budou líbit. Nashle
Krmítko pro ptáčky, 22.10.2008 Obsahuje fotku
Vidím že se tady probíralo téma - kočky v krmítku, chci vám jenom ukázat jak to dopadne když si z vašeho težce vyrobeného krmítka udělají kočky rozhlednu. Naštěsti jsem vyrobil nový typ krmítka kam se naše kočky nevejdou - takže jsou nakonec... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 26.4.2008
Dobrý den, velice mě pobavila ta reklama která se zobrazuje tady u této diskuze- je to samozžejmě reklama na Mountfield. Hlavně ty slogany které se tam nabíhají : "Záruka až do roku 2015,  Ručíme za špičkovou kvalitu, S námi vždy ušetříte,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika