Příspěvky uživatele - kajtman

kiwi nemocny list, 4.1.2009
Pestujem a rozmnožujem kiwi maloplodé aj veľkoplodé už leľa rokov, ale zatiaľ som na nich nikdy nezistil nejakého škodcu.Podľa uvedených obrázkov ide jednoznačne o popálenie buď chemické, alebo teplotné
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 4.1.2009 Obsahuje fotku
Začína rodiť už tretím rokom.Sadenice mám vlastné, každý rok ich veľa namnožím pre veľký záujem
Moruše s nejlepšími plody - jaký kultivar?, 3.1.2009 Obsahuje fotku
O aký druh moruše sa jedná?-plody čierne veľké, kyslasto sladké, šťavnaté,veľmi úrodné, rozmnožovanie-semenami/ale za podmienok, na ktoré som zatiaľ neprišiel/            -odrezkami-vyskúšal som... celý příspěvek >
rozmnožování mišpulí, 25.12.2008
Aké máte skúsenosti s rozmnožovaním mišpulí semenami?Treba ich stratifikovať?Po koľkých rokoch zarodia? Sú plody gdoulovce/ružovokvetý, plodý/jedlé?  Ďakujem. kajtman@centrum.sk
citrónovec japonský, 25.12.2008 Obsahuje fotku
Chcel by som vedieť latinský názov tohoto druhu
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 10.10.2008 Obsahuje fotku
Stromček stačí chrániť prvé dva, tri roky, potom už nie.ja som zatiaľ zaznamenal teplotu -21c bez poškodenia.Každý rok mi veľmi pekne rodia aj tie čo som si rozmnožil.
Kiwi, 10.10.2008 Obsahuje fotku
Ja osobne kiwi nezazimovávam, a každý rok mám peknú úrodu na maloplodých aj na veľkoplodých
fíkovník, 10.10.2008 Obsahuje fotku
Prečo si to chcete komplikovať.Semenáče-stromy vždy neskoro rodia.Ja čo pestujem, rozmnožujem niesú semenáče a rodia už druhým, tretím rokom
hurmikaki, tomel japonský, 1.10.2008 Obsahuje fotku
Ja ich rozmnožujem a pestujem bez problémov, Niektoré rodia už tretí rok.Kiwi tie mi už  zarodili aj prvý rok.Nechránené vydržali teplotu pred niekoľkými rokmi   -21C
Odstranění pařezu, 28.9.2008
nič jednoduchšie-na peň dáte kopu sena asi 10kg, zapálite a zhoria aj korene dlhé niekoľko metrov-kajtman@centrum.sk
klíčenie semien, 27.9.2008
Za akých podmienok vyklíčia semená hrušky planej, jablone a moruše veľkoplodej,/dovezenej k nám v čase tureckých nájazdov-listy má srdcového tvaru s nedeleným okrajom/.Za odbornú radu ďakujem, kajtman@centrum.sk
rozmnožovanie gaštana jedlého, moruša čierna, 19.2.2008
chcel by som vedieť ako sa dá rozmnožovať gaštan jelý - okrem semenami da sa štepiť na buk, keď sú z tej istej čelade - fagace. Na akú podnož okrem gaštana jedlého sa dá štepiť. Semeno moruše čiernej, bielej vyklíči bez problémov. Čo treba spraviť so... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika