Příspěvky uživatele - elenwen

Dřevitá pivoňka x bylinné výhony, 9.5.2010
Nejlepší, když se nechají spadnout pod rostlinu a třeba se zahrnou, aby neležely navrchu. A pak se počká a z toho množství občas nějaké to semínko vyklíčí... podle mě potřebuje projít obdobím zimy... protože když jsem zkoušela vysívat semínka, co... celý příspěvek >
Kde sehnat štětinatec?, 9.5.2010
tak semínka už nemám... rozdala jsem a vlastní jsem zasadila na tak špatné místo (suché), že mám sotva na vlastní další pokus. Tak snad za rok ;-) (jinak nemám pocit, že by se množil a nedalo se to uhlídat, možná leda v hodně dobrých podmínkách, mě... celý příspěvek >
vlčí bob, 25.4.2008
mám zkušenost: vysela jsem přímo na stanoviště a z celého sáčku přežily jen dvě rostliny (asi kvůli suchu), které ale ještě ten rok nádherně kvetly. pak jsem zkusila vyset nejdříve do květináčků... když měly asi tři listy začaly postupně umírat -... celý příspěvek >
Zmarlika Kanadská - Jak se dá pěstovat u nás?, 17.4.2008
Taky jsem viděla Zmarliku kanadskou v arboretu v Brně, semínek se tam válí mraky... můžu poslat. Zmarliku jidášovu mají v Brně v botanické zahradě, semínka jsem zkusila a klíčí bez problémů. Nevím, jestli se musí první rok nějak chránit (asi raději... celý příspěvek >
jiřinky ze semen, 27.2.2008
taky jsem je zkoušela přezimovat a úspěšnost tak 50%. asi jsou opravdu náchylnější k vysychání. měly by asi být v nějakém substrátu, třeba hlíně nebo rašelině na nějakém vlhčím místě.
kde sehnat štětinatec?, 24.2.2008
Už jsem to zkusila i zaset. tak rychle rostoucí rostliny jsem ještě neviděla. a téměř 100% klíčivost.
Trvalka do stínu, 21.2.2008
ve stínu mohou být i čemeřice, sasanky a kakosty, ty pěkně kvetou
dřevitá pivoňka x bylinné výhony, 21.2.2008
Já zkouším množit ze semen. Už mám dvě asi 15ti centimetrové rostlinky, ale jaké budou a kdy budou kvést, to netuším. Měly by to ale být žluté pivoňky.
kde sehnat štětinatec?, 19.2.2008 Obsahuje fotku
Jak už jsem tu jednou psala ale smazali mi to (prý reklama)... semínka štětinatce mám. Našla jsem ho na sousedově plotě a právě se snažím zjistit, jestli klíčí. Líbí se mi ty ostnité tobolky nebo jak se tomu říká. Jestli máte opravdu velký zájem,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika