Příspěvky uživatele - Michal Pokorný

Výběr vysavače na listí, 24.10.2010
A lze s tím vysávat listí z pod keřů? Třeba vysát listí kolem opravdu velkých sadových růží? A co máte za značku/cenovou relaci? Já jsem o elektrickém ani neuvažoval, prošel jsem půjčovny v okolí a tam bohužel mají _jen_ elektrické. To asi na... celý příspěvek >
Výběr vysavače na listí, 23.10.2010
Ne, neviděl Vysavač jsem chtěl použít na sběr listí, které napadlo do keřů, na vysávání listí z opadavého živého plotu atp. Moje zahrada je ve svahu, kde jsem udělal několik teras. Prakticky všechny okraje pozemku jsou svah tak 30 stupňů osázený... celý příspěvek >
Výběr vysavače na listí, 23.10.2010
Máte prosím tipy (případně rady, na co si dát pozor) na rozumný vysavač na listí? Mám zahradu 5000m2, cca patnáct velkých stromů, která ale sousedí s neudržovaným lesem. Houbové choroby u nás řádí, tak bych rád začal listí důsledně odstraňovat a... celý příspěvek >
Stroje Texas pro zarovnání okrajů trávníku, 7.4.2010
Nemáte prosím někdo praktické zkušenosti se stroji Texas, konkrétně s jejich výrobky pro zarovnání okrajů trávníku? V nabídce mají motorový ořezávač EC-2600 za rozumnou cenu, i když evidentně v hobby kvalitě. Děkuji za případné rady.
Kdo mi to žere lípu?, 28.10.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, o víkendu jsem si všiml, že z kmene lípy vytéká míza. Dnes jsem to prozkoumal a našel chodbu nějakého škůdce. Strom je hodně poškozen, stejně je postižen i javor mléč co je vedle. Zahradu mám u lesa, který je hodně zanedbán. Prosím... celý příspěvek >
Co je této borůvce?, 1.6.2008 Obsahuje fotku
Můžete mi prosím poradit, co se děje s tímto keříkem? O metr dále je další keř, který roste krásně, tmavě zelené listy. Při tom oba pochází ze stejné školky, stejné stanoviště, stejná péče. Borůvka byla vysazena na jaro minulého roku, na podzim jsem... celý příspěvek >
Lze ještě zachránit tento ořešák?, 27.5.2008
Dnes jsem se odhodlával k řezu a mám ještě jeden dotaz - terminál neobrazil vůbec, ani lísteček. Mám jej opravdu odstranit? Tím by stromek přišel o termínál až do druhého patra. K těm spekulacím - je to západní svah s jílovitou zeminou, velmi větrný... celý příspěvek >
Lze ještě zachránit tento ořešák?, 23.5.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, na fotce je ořešák, který jsme vysadili před dvěma lety (jaro 2006), celý loňský rok živořil a letos vypadá takto. Má smysl udělat nějaký radikální řez a pokusit se jej vzkřísit, anebo je již v tomto stavu mrzáček odsouzen k zániku? Jaký... celý příspěvek >
Housenky v trávě, 19.4.2008
Já si myslím, že je to opravdu chroustek, v tomhle množství vaší zahradě asi moc neprospívá. I z toho, co jste poslala je vidět, že tráva tam dost živoří. Na takové půdě by teď měla být hustá, mladě zelená tráva se silnými listy.
Housenky v trávě, 14.4.2008
Zkuste prosím poslat fotky ještě jednou, asi jsem měl plnou schránku. Prosím zkuste vyfotit také poškození trávníku, mělo by nám to pomoci poznat, zda se jedná opravdu o chroustky.
Housenky v trávě, 7.4.2008
Na obrázku jsem vám poslal larvu chrousta. Dost mne překvapuje jejich velký výskyt. Můžete mi prosím napsat, odkud jste? Pokud by to nebylo daleko, přijel bych se podívat. Co se týká hubení - víte jaké pH má vaše půda? Mohla byste to případně změřit?... celý příspěvek >
Housenky v trávě, 6.4.2008
V jaké hloubce jste je našla? Jak vypadá tráva? Jsou tam vidět holá místa? Mrkněte prosím na tento obrázek. Je to ono?
Drtic zahradniho odpadu - prevazne ostruziny, 20.3.2008
Můžete prosím poslat nějaký odkaz na ten mulčovač pro křoviňák. Nějak si to nedovedu představit... Díky, MP
Zkušenosti s vozikem TR220S od Vares, 20.3.2008
Máte prosím někdo zkušenosti s vozíkem TR220S od společnosti Vares? Mám od nich sněhovou radlici a ta je provedena velmi solidně. U vozíku se podivuji nízké nosnosti (350kg), není ta korba z příliě tenkého plechu? To co jsem viděl v Bauhausu a... celý příspěvek >
Stroje danske značky Texas. Zkušenosti?, 16.3.2008
Dobrý den, prosím nemá někdo zkušenosti s výrobky od danské společnosti Texas - texas.dk u nás prodávané ve Vizovicích. Obzvláště mne zajímá jejich zarovnávač okrajů trávníku. Děkuji za rady a vaše zkušenosti.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika