Příspěvky uživatele - robo27

Kvas ze švestek, 9.12.2018
kúpil som cukromer a meranie zopakoval. Cukromer nameral 8 a refr. 13. Teda sedí že je rozdiel 5 tak ako tu už niekde písal. Tentokrát som odobral cca deci kvasu viac z nútra. Čo ma prekvapilo že šťava čo som odoral je pekná číra, chutí celkom... celý příspěvek >
Kvas ze švestek, 5.12.2018
Zdravím podobný \"problém\". Kvas je založený niekedy v priebehu septembra 2018. Mal som ho v kotolni kde bola teplota na začiatku asi cca 17C a postupne ako sa vonku ochladzovalo klesla na 15C. Potom som spustil kotol, lebo už bolo treba kúriť a... celý příspěvek >
Hruškový kvas, 16.10.2018 Obsahuje fotku
Zdravím mám kvas ktorý vyzerá ako na priloženom foto. Vonia po hruškách, ale je dosť kyslý, chuť octu necítim. Predpokladám že už páliť, ten vrchný koláč vyhodiť? ďakujem
Hruškovice, 14.10.2018 Obsahuje fotku
Dobrý deň mám hruškový kvas asi 4 týždne. Cukornatosť okolo 4 percentá ale neviem či to dobre meria... NA chuť je kvas už celkom kyslí a vonia pekne po hruškách. Z hora koláč vyzerá viď foto. Takže už páliť? Pri pálení sa ten vrchný koláč... celý příspěvek >
Prosím o určenie odrody hrušky, 3.10.2018 Obsahuje fotku
Dobrý deň Kúpil som staršiu nie moc udržiavanú záhradu kde sú 2 hrušky. Väčšina znich dozrela v priebehu posledných 3 týždňov. na strome ih je ešte zopár. Chuť je celkom dobrá, avšak sú vysoko a keď spadnú na zem tak sa väčšinou poškodia. Nevedel... celý příspěvek >
Určenie odrôd jabloní po dedovi, 3.10.2018 Obsahuje fotku
Dobrý deň rád by som využil toto vlíkno na radu. Kúpil som staršiu nie moc udržiavanú záhradu kde mám nasledovné jablká. tie červené boli v auguste, sú výborné štavnaté sladké, vizuálne pekné. Moc dlho nevydržia a múčnatejú. tie druhé zelené... celý příspěvek >
Zapěstování kmínku révy - 1.rok, 3.10.2018
Zdravím potvrdzujem že po odstránení na v podstate 1 púčik tento v druhom roku - teda vpriebehu tohoto riku vyhnal asi 2,5 metrový prut. ak to správne chápem tak na jar tento skrátim na výšku aká mi vyhovuje a nechám odbočiť na každú stranu po... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 3.10.2018
prosím ešte o nasledovné. Ak v tom zariadení čo to vypáli na 1 krát - ktoré sa tu neodporúča vypnem ten prvý chladič a nechám spustený len ten druhý. Dosiahnem tým to čo sa tu odporúča a teda klasický pálenie na dva krát? ďakujem
Koupě automatické pálenice, 29.8.2018
Ešte doplním nasledovnú myšlienku. Kúpim si ten "automat" ktorý to vypáli na 1 krát. Ak stým výsledkom budem spokojný ok. Ak nie, zruším to, dokúpim ktomu obyčajný chladič a budem páliť 2D. Jednoducho tento automat je v cene cca 21000Kč, nedarí sa mi... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 29.8.2018
Po nie4om podobnom ako píše pôvodný tazateľ som pokukoval tiež. Na Slovensku to zdá sa bude legálne ale musí to byť oficiálny stroj a maximálne do 50l. Ovocia do vasu nemám toľko aby som šiel do pálenice, 50l mi nikto neche vypáliť preto som sa... celý příspěvek >
Zlý rast stromu po výsadbe, vyradiť? ešte ponechať?, 15.5.2018 Obsahuje fotku
Zdravím Na jeseň 2017 som vysadil 4 stromy, 2x jabloň(ametyst, admiral) 1xhruška a 1x čerešňa. Jablone sú vedľa seba na "lepšej" pôde, pričom jedna z nich rastie dobre a jedna takmer vôbec - vid foto. Má len maličké listy na vrchu a ešte aj... celý příspěvek >
Množení Meruzalky, 15.5.2018
Zdravím Chápem to správne takto? 1. Ja som si odstrihol z podnoče egreša prút asi meruzalky a tento som nechal zakoreniť, toto som urobil len preto aby som mal zdrojovú rastlinu meruzalky. 2. Následne z tejto meruzalky si nastrihám krátke... celý příspěvek >
Špičák ořešáku přestal růst, 14.5.2018
Mám mars tretím rokom, sadil som asi 50cm prútik. Dnes má cca 1,5m, korunu chcem ďalej potiahnúť ale všimol som si že na tom vrchole sú 2 orechy a teraz neviem čo stým, predpokladám že keď tam sú orechy tak sa to nebude predlžovať... Viete... celý příspěvek >
Kroucení listů malin, 13.5.2018
Všimol som si niečo podobné aj u mňa akurát v mojom prípade sú to vošky. Mám ich všade, ríbezle, maliny egreše. Čo poradíte stým? Môžem to postriekať? Maliny akurát začínajú kvitnúť. A akým postrekom? Mám doma decis a calypso. ďakujem
Zapěstování kmínku révy - 1.rok, 7.5.2018
Zdravím mali ste pravdu, za ten týždeň poskočili asi o 20 až 30cm. Posím Vás ale ak mi z tej sadenice idú hore viac než jeden letorast, ostatné odcvaknúť a nechať len jeden? Pretože kmeň chcem len jeden... A odtrhnúť to kedykoľvek teda aj... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika