Příspěvky uživatele - ben

TK, TZ, MT, Holder brzda vlečky, 30.1.2008
Tak panove dalši fotky vašich milačku.
TZ-4K-14-F, 28.1.2008
Tak by mě tedy zajimalo co stou dirou. Když tam mam uš zahlou trubičku na ottok oleje. No nevim když to zacpu bude to mit nějaky šatny vliv?
TK, TZ, MT, Holder, 27.1.2008
Před rokem jsem ho kupoval s v lečkou, pluh s kolečkem, jarovač, kultivator, 4kusy zavaži do kol. R. v 1990. za 95 tisic prodal jsem vše kromě traktoru a vlečky a zavaži tak asi 85tisic.
TZ-4K-14-F, 27.1.2008
Jo to čislo to sedi ale nic vic k tomu neni. Ja myslim, že to je dělano tak aby tam ottikal ten sajrajr s vyfuku nebo jinak nevim.
TZ-4K-14-F, 27.1.2008
Chytra knižka tam ma ten šroub nakresleny ale vubec nepopsany  tak nevim k čemu tam slouži  chci to zadělat šroubem ale abych něco nepokazil.
TZ-4K-14-F, 27.1.2008
Ale k čemu slouži ten šroub? Jinak ho tam dam. Znervoznuje mě to sičeni. Omlouvam se s tou strukturou jeje.
TZ-4K-14-F, 27.1.2008
Nenohl bys mě tady dat fotku ja nevim co mysliš za strukturu. Nejsem si jist, ale jak jsem se na to koukal, tam mě to připadalo, že tam zavid někdy byl. To viš uš je to špinave a zaprane splodinama. Dival jsem se taky do přiručky tam je nakresleny,... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 27.1.2008 Obsahuje fotku
Tak ja se taky připojim.
TZ-4K-14-F, 27.1.2008 Obsahuje fotku
Prosim o radu. Na vyfuku ze spodni strany mam diru, ale neni to dira, že by byl vyfuk prohnity nebo nijak špatny. Nevim co tam patři nebo k čemu je. Při chodu motoru tam stoho siči unikaji splodiny.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika