Příspěvky uživatele - johny8660

Prýt japonského topolu, 11.2.2012
řekl bych, že ted je ten spravny cas 
Výsev lípy, 11.2.2012
Dobrý den! Chtel bych vědět, jakým způsobem se uchovává semeno lípy po sběru a jak se postupuje při výsevu. Chci si zkusit vypěstovat několik semenáčků :) Honza z Vysočiny
Jak tvarovat korunu?, 3.2.2012
Dobrý den! Loni jsem zakoupil dva jednoleté špičáky, Jaderničku a Panenské české, obě na pláňce. Jaký je pro ně nejvhodnější způsob tvarovaní koruny? a mám letos ještě pokkračovat v e špičáku nebo už začít tvarovat korunu? oba špičáky nejsou silné, u... celý příspěvek >
Vlaška končí, 25.12.2011
Dobry den a hezke vanoce Petre:) Moje Vlaska a bohuzel i vsechny ostatni svestky ze sbirky se mely spatne. V srpnu v plne nasade a s jiz modrymy plody postihlo nasi obec krupobiti nebyvalych rozmeru. Padaly kroupy az 5 cm velike... Vsechny plody to... celý příspěvek >
Podnoz zelena renkloda, 4.10.2011
Dobry den! Chtel bych se zeptat, jak se chova celkova domací velkoplodá na podnozi zelena renkloda. Mate zkusenosti? a co odolnost podnoze proti sarce? Diky za odpovedi. Honza z Vysociny
Kroupy, 24.8.2011 Obsahuje fotku
Dobry den. Mate nekdo zkusenost s kroupami? Dnes se u nas prohnala pohroma, zahrada je jak po vybuchu. Ustoji to starsi stromy v poradku do pristiho roku? Intenzita byla takova, ze na loni zasazenych stromcich je na letorostech castecne poskozena i... celý příspěvek >
Nemoc nebo nedostatek nejakeho prvku?, 24.8.2011
Dnešní krupobití to proletošek vyřešilo, uz nemam starosti ani s chlorozou a ani s tim, co udelam se svestkama... Jen by mne zajimalo, jak si stromy poradi s castecnou defoliací.
Nemoc nebo nedostatek nejakeho prvku?, 24.8.2011 Obsahuje fotku
Na listech odrudy vlaška mam takovouto chlorozu? nevíte, o co jde?
Petržel - hniloba kořene, 24.8.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den! poslední roky se mi přestala dařit petržel a letos je to opravdu špatné.. Poradíte, co je to za chorobu a jak se jí bránit?
Nemoc nebo škůdce?, 25.4.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den! Dnes sem při kontrole stromu objevil několik větviček u odrůd Hamanova, Najbolia a Vlaška, u kterých nedochází k normálnímu vývoji květních a listových pupenů. Listy a květy jsou jakoby napůl vyvinuté a nebo zůstávají ve fázi napučení.... celý příspěvek >
Roubovance Jacmenky, 18.2.2011 Obsahuje fotku
Přikládám ještě fotky.
Stříhání, 7.11.2008
Ja take striham nejradeji v dobe kvetu nebo tesne po opadu kvetu. Zvlast mlade stromky na to reaguji dobre, at uz zesilenim vetvi, ktere by se jinak mohli pod tihou prvnich plodu znadneji zlomit nebo vylomit-svestky jsou previti a ne kazdou kosterni... celý příspěvek >
Medovníčky, 10.9.2008
zdravim ja bych rekl, ze se jedna o Durancie, uz podle vzhledu plodu i podle vzhledu stromu. Honza
Stanley, 16.5.2008
Zdravim. Me se dvojcata tvori take, zejmena u Gabrovske, Stanley mam teprve 2. rokem, takze uvidime.. Kazdopadne bych si z toho hlavu nedelal.
Jestě k šarce, 16.5.2008
Zdravim vsechny ucastniky teto bohulibe diskuse. Mam jeden dotaz: co se stromy napadenymi sarkou? Vykopat ci ponechat na zahrade? Mam asi 8 ruznych odrud, svestky i polosvestky a sarka se projevuje pouze na listech, zrejme diky nadmorske vysce-asi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika