Příspěvky uživatele - Nikool.ka

Hlohyně šarlatová - rychlost růstu?, 4.5.2011
Dobrý den, my máme vysázeno druhým rokem a starší výhony (ne delší jak 50 cm) jsou holé a rostliny obrážení teď zjara odspodu znovu. Navíc taky nové výhony chutnají srnám a bude to asi běh na hodně dlouhou trať. Čím mohu přihnojit?Díky.
Hortenzie, 29.1.2010
Já jsem zase vysadila hortenzie na podzim ven a potřebuji poradit, co s nimi brzy z jara. Zakrývají se před jarními mrazíky? Děkuji za odpověď.
Strom s červenými plody, 8.10.2009
No, normálně kmen to má, royte to na zahradě ve školce. A pořádný kmen, tak 1,5 m. Tak díky.
Strom s červenými plody, 8.10.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, dnes jsem viděla tento strom podobný javoru s červenými plody podobným rybízu. Listy pomalu taky červenají. Nevíte co by to mohlo být?      Na internetu nikde nemohu najít. Děkuji.
Česnek medvědí - Allium ursinum, 27.4.2009
Dobrý den, moje tata mi říkala, že když kvete, tak už se nemá jíst, že je jedovatý. Co je na tom pravdy? Děkuji.
Vyrovnání svahu, 25.3.2009
Dobrý den, prosím potřebuji poradit s vyrovnáním dost prudkého svahu pod domem. Jedná se asi o 7-10 m a převýšení je 2-3 m (odhad). Z finančních důvodů potřebuji použít co nejlevnější metodu. Věděl by někdo? Napadlo mě využít staré pneumatiky a... celý příspěvek >
Meduňka, 22.8.2008
Díky za nápad s tím vínem, už jsem byla zoufalá, co s takovým množstvím budu dělat. Doma budou tiše zááávidět. Tak to jsem zvědavá. Mějte se...
Ptačí zob - zastřihnutí a vysazení nového, 14.8.2008
Já to dělám už 3 roky. Měli jsme pár rostlin a těď už mám asi 15 m dlouhý. ten nejstarší, čtyřletý, dosahuje už víc jak metr a půl do výšky. Nejlépe se mi ujal vždy vysazený na podzim. Zapíchnutý dřevnatý stonek  přímo bez stimulátoru do místa,... celý příspěvek >
Přísavník, 25.7.2008
Já jsem loni na jaře koupila 1 rostlinu v Bauhausu za 150,- a na podzim jsem střihla 2 konečky a se stimulátorem dala do květináčů. Vypadalo to že zahynuly, protože byly v chladu v předsíni, kde netopíme, ale s prvním sluníčkem se zazelenaly. Na... celý příspěvek >
neznámá exotická rostlina - Delonix, 21.7.2008
Dobrý den, nevím teda jestli pokvete, někde psali že snad jako desetiletá, ale jen SNAD. :-))) Mám 2 rostlinky od jara a rostou jako blázen. Teď na léto jsem je dala ven a daří se jim výborně. Co se týče napilování, tak to jsem nezkoušela. Posílám... celý příspěvek >
Přísavník pětiprstý a Wistéria, 15.5.2008
Taky mám z Aukra Delonix a daří se mu dobře. Zatím. Ten přísavní jsem koupila v Bauhausu (150,-Kč/ks) a v pohodě jsem ho namnožila na podzim řízky namočenými do stimulátoru. Na jaře se probral a už ho mám na zahradě. Wistérii zkouším taky z toho... celý příspěvek >
Baobab, 26.3.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, začala jsem pěstovat Baobab. Má asi 3 týdny. Ráda bych se zaptala, jak roste. Tedy jaké mám šance o kolik vyroste do podzimu a jestli ho mám přesadit už teď do něčeho většího. Máte někdo už větší stromek? Ráda bych vidělaq jak to v bytě... celý příspěvek >
neznámá exotická rostlina - Delonix, 19.3.2008 Obsahuje fotku
Ještě obrázek...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika